Już ponad 240 tys. użytkowników Facebooka polubiło stronę “Osama Bin Laden is DEAD” (z ang. “Osama Bin Laden nie żyje”). Fanów strony przybywa bardzo szybko – w ciągu dwóch godzin od potwierdzenia informacji o śmierci terrorysty liczba osób lubiących fanpejdż wzrosła o 150 tysięcy.

Swoją radość po śmierci terrorysty internauci wyrażają tu: http://www.facebook.com/pages/O… . Użytkownicy Facebooka w niewybrednych słowach komentują zgon Bin Ladena: “bitch”, “mother fucker”, “piece of shit”, “fucking ass hole” – to tylko niektóre z zamieszczonych pod fotografią Bin Ladena komentarzy. Wybaczcie, ale nie będziemy ich tłumaczyć.

Na wallu strony co kilka sekund pojawiają się posty dumnych mieszkańców USA (i nie tylko), którzy cieszą się ze śmierci szefa Al Kaidy, można też natknąć się na drastyczne zdjęcie zmarłego terrorysty. Bin Laden zginął w wyniku akcji amerykańskich sił specjalnych, po niespełna 10 latach od zamachu na World Trade Center.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

18 Replies to “Użytkownicy Facebooka cieszą się ze śmierci Osamy Bin Ladena

 1. no tak i jest powód do kolejnych ataków, przecież to oczywiste, ze znajdą się następcy … jak to brzmi “radość ze śmierci …”

 2. to jest żałosne, naprawde. cały ten facebook niech szlag trafi. “Swoją radość po śmierci terrorysty możecie wyrazić tu:” co to ma być? i co za idioci wejdą na tą stronkę, żeby wyrazić swojąradość?! A tak swoją drogą co z tego, że on nie żyje?! groźniejsi od niego w rządach siedzą a wy cieszycie pyska bo Bin Laden nie żyje. Tak, w ogóle to jaką macie pweność że to prawda jak media są sprzedane i podają do informacji to co chcą?!

 3. tylko jankesi i debile z FB cieszą się z czyjejś śmierci…. na tym FB … to potrafia obnażać swoje oblicza … prawdziwe oblicza

 4. ludzie to już chyba nie wiedzą jak to jest normalnie spotkać si ę w realu… rozmawiac,…. wziąć za ręke poczuć siebie … swoją bliskość … kochac się……… i.t.d …….. itp… wolą ekshibicjonizm na FB, NK i innych pustaczanych portalach…….

 5. Cieszyć się ze śmierci Bin Ladena, to jak smucić się z dobrej oceny w szkole. Może był terrorystą, ale był człowiekiem. Sprzedane media? Możliwe. Ale jeśli nawet Osama został zastrzelony, to jest w …uj ludzi, którzy będą chcieli pomścić jego śmierć. Także Amerykanie, Nie cieszcie się, że zamordowaliście przywódcę Al-Kaidy.

 6. Ja się cieszę że wreszcie zginął ten pedał.Nie zapominajmy że był przywódcą Al-Kaidy i terrorystą.

 7. Osama nie żyje ale al-kaida będzie nadal istnieć a nawet jestem skłonna przypuszczać,że urośnie teraz w jeszcze większą siłę.Bo gdyby np. zginął założyciel PIS-u to czy partia by się rozwiązała?-Absolutnie nie i miała by jeszcze większe poparcie.Cieszę się że jednego złoczyńcy mniej na tym i tak spapranym świecie ale obawiam się,że może być jeszcze gorzej.A takie fan kluby mobilizują terrorystów do działania aby pomścić tak silnego przywódcę jak Bin Laden.To jest moje osobiste zdanie na ten temat.

 8. Teraz ataki będą jeszcze częstsze żeby pokazać że i bez niego są silni.Osama bin Laden nie żyje ale pojawi się zaraz jego następca.Walka z Al-Kaidą to walka z wiatrakami

 9. “miej swoich przyjaciół blisko siebie, a wrogów jeszcze bliżej” każda osoba, która cieszy się z tego ze Osama nie żyje pokazuje tylko ze wcale nie jest lepszy od niego…

 10. Mam wielki szacunek do Osamy Bin Ladena – był wojownikiem,amerykanie nigdy nie poznali kultury Bliskiego Wschodu i wszędzie włażą ze swoimi butami w czyjeś życie,mieli już nauczkę wojny z Wietnamem,dla nich się liczą ich interesy i nie patrzą na inne państwa. Życzę amerykanom aby ich państwo się rozpadło.

 11. Bzdura, Osama żyje i ma się dobrze. To kolejne kłamstwo USA!!! Ale poco? A poto by uzyskać poparcir społeczne w podbijaniu kolejnych niezależnych państw tj wenezuela syria. ktos widział ciało??? i dlaczego tego nie było w telewizji bo amerykanie wszystko filmują?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *