Jeśli walczycie o powrót orzełka na koszulki piłkarskiej reprezentacji Polski – ta aplikacja z pewnością Wam się spodoba. Dzięki niej możecie ozdobić jedno ze swoich facebookowych zdjęć koszulką z Godłem Rzeczypospolitej Polskiej.

“Brak orzełka na koszulkach reprezentacji stał się tematem numer jeden wśród Polaków. Powstało wiele akcji pozwalających na wyrażenie swojej dezaprobaty dla tej decyzji PZPN-u. Świadomi tego, że obraz jest wart tysiąca słów, przygotowaliśmy prostą aplikację pozwalającą na poparcie akcji przywracania orzełka na koszulki w wyjątkowy, lecz jednocześnie bardzo prosty, sposób. Aplikacja “Cała Polska nosi orła” pozwala na założenie wirtualnej koszulki z orzełkiem każdemu użytkownikowi Facebooka, dla którego ta sprawa ma znaczenie” – wyjaśniają twórcy appki.

Zainteresowani? Teleportujcie się tu: https://apps.facebook.com/dymki…

Wystarczy wybrać jedno zdjęć z facebookowej galerii i “Dodać Orła”, następnie powiększyć lub pomniejszyć koszulkę do odpowiednich rozmiarów i opublikować gotowe zdjęcie na Tablicy.

Podoba Wam się patriotyczna aplikacja?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

14 Replies to “Cała Polska nosi orła – fajna aplikacja

  1. Jest to godło narodowe złamasie jak byś zapomniał. Pewnie podstawówę w bólach kończyłeś co? Rozumiem, że równie dobrze psie łajno może być Twoim znakiem.

  2. Chcemy na koszulkach Godło na rodowe a nie PZPN’u niech żyje wolna Polska hura hura hura.Do hymnu “Jeszcze polska nie zginęła póki my żyjemy co nam obca przemoc wziełą szablą odbierzemy…,,

  3. …Unia to pokojowe przejęcie Europy …nie po to by były symbole …hymn europejski …na nute marszu niemieckiego / starego zakazanego hymnu ; porównaj w necie / i zobacz jak wyglądają nasze ziemie na mapach germaniki

  4. Przed wyjazdem do Anglii na ostatni rok studiow poszedlem specjalnie do sklepu z pamiatkami i kupilem taka koszulke. I wzbudzilem sensacje zakladajac ja pierwszego dnia na uczelni. Bo godlo flaga i hymn to dla kogos kto uwaza sie za polaka nie przedmioty ani nawet symbole. To zywe osoby czesci mojej ojczyzny.

  5. Orzeł,to nasze Godło Narodowe,i odkąd pamiętam zawsze było na koszulkach,, naszych sportowców,z czego jestem dumny, i ma tam wróci!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *