Idziemy o zakład, że większość z Was korzysta z Facebooka w pracy. Nie wszystkim przełożonym się to podoba; niektórzy szefowie dostęp do Facebooka blokują, inni przymykają oko na społecznościowe harce podwładnych. Bo to przecież walka z wiatrakami.

Rzućcie okiem na zabawny rysunek. Czy gdyby Facebook padł w Waszej firmie na kilka godzin, to także wzrosłaby wydajność?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

11 Replies to “Cała prawda o Facebooku w pracy

  1. nie korzystam z fb w pracy ;] tutaj chyba problem jest glebszy, jak ktos jest bejem to nawet dlubanie w nosie bedzie bardziej atrakcyjne niz praca. jak ktos lubi to co robi (zdarzaja sie takie wypadki!), pewnie zapomina o wszystkim innym, z fb wlacznie.

  2. bej? kaman, nie da sie pracowac 8 godzin non stop! szczegolnie koncepcyjnie, co za roznica, czy pojde na kawe czy polampie sie na focie

  3. U nas w pracy można korzystac ze wszystkich dobrodziejstw netowych,byle robota była na czas. Jednak facebook mnie nie kręci,więc nie mam nawet konta ,a w związku z tym problem z głowy .

  4. Kurde nie mam konta na Facebook ani na żadnym społecznościowym portalu… Czy jestem trędowaty czy wyrzutkiem społeczeństwa..??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *