Członkowie straży królewskiej muszą mieć się baczności. Szczególnie wtedy, gdy korzystają z Facebooka. CNN donosi, że jeden ze strażników z Pałacu Buckingham w Londynie nie dostąpi zaszczytu udziału w piątkowej ceremonii ślubnej księcia Williama i Kate Middleton. Powód? Obraził przyszłą żonę księcia na Facebooku.

Pechowy strażnik miał nazwać pannę Middleton “głupią krową” i opisać ją w wulgarnych słowach. Piszemy “miał nazwać”, gdyż Brytyjskie Ministerstwo Obrony nie podało, jakich dokładnie słów użył królewski strażnik. Niemniej jednak urzędnicy uznali zachowanie podwładnego za niedopuszczalne.

Wykluczony z udziału w ceremonii ślubnej strażnik obrażał też na Facebooku Pakistańczyków. Określił ich mianem “Paki”, a słowo to uznawane jest na Wyspach Brytyjskich za obraźliwe. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Królewski strażnik nie będzie się musiał w piątek pocić w wielkiej, włochatej czapce.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

6 Replies to “Strażnik z Pałacu Buckingham na Facebooku: “Kate Middleton to głupia krowa”

  1. o mój boże taki psikus nie będzie na ślubie ja tez strasznie żałuje. A kij im w oko ja będę pił browara, głupie angole darmozjadów utrzymują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *