Mniejsze i większe, świecące jasnym blaskiem i te nieco przyćmione gwiazdy. Łączy je jedno. Uzależnienie od Facebooka, któremu uległa nawet Superniania: http://www.pudelek.pl/artykul/2… . W niektórych przypadkach zaczyna ono przybierać jednak naprawdę patologiczne kształty.

Przykładem tego są problemy rodzinne gwiazdora Ich Troje Michała Wiśniewskiego, który wręcz nie umie inaczej wyrazić swoich problemów niż za pośrednictwem Facebooka. Jak dobrze wiadomo czytelnikom portali plotkarskich, gwiazdor rozstał się niedawno ze swoją żoną numer trzy Anną Świątczak, która odeszła do byłego już perkusisty Ich Troje. Michał związał się zaś z córką ApoloniuszaTajnera, Dominiką Tajner-Idzik.

Wszystko miało objeść się pokojowo, dopóki na profilu Wiśniewskiego na Facebooku nie pojawiło się kilka dziwnych wpisów, sugerujących Świątczak, że powinna zrzec się jego nazwiska i zacząć używać nazwiska swojego nowego faceta. Zrobiła się w tego niezła afera.

Wpis możecie zobaczyć na profilu samego Michała, który chętnie przyjmuje nowych znajomych. Przy okazji możecie dać nam znać, co sądzicie o publicznym praniu brudów. Dla nas, to co zrobił Wiśniewski to naprawdę przegięcie.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Celebryci piorą brudy na Fejsie (ZOBACZ)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *