Prędzej czy później adminów tej strony dopadnie cenzorska łapa Facebooka. Sporo tu bowiem zakazanej na portalu golizny, nie tak dosłownej, jak niektórzy panowie by chcieli, ale jednak można się przyczepić. W końcu nie taka “erotyka” była ze społecznościowego giganta bezczelnie wyrzucana.

Tym chętniej zapraszamy Was do odwiedzenia strony fanowskiej pod wymowną anglojęzyczną nazwą “Czech Girls” http://www.facebook.com/pages/C… . To klasyczny przykład fanpejdża składającego się właściwie tylko ze zdjęć. Owszem – zdarzają się tu czasem wypływy jakiś górnolotnych myśli, ale sporadycznie. Tak rzadko, że nie warto o tym wspominać.

Niestety nikt w redakcji Fejsika nie zna języka czeskiego, więc w tłumaczeniu strony posłużyliśmy się jakże dokładnym tłumaczem on-line. “To strona o tych naszych dziewczynach i kobietach, które tak bardzo kochamy” – inteligentnie zagaja twórca fanpejdża. Rozpisał się nam facebookomaniak. Prawda?

Tablica czeskich lasek zaśmiecona linkami i wpisami napaleńców i napalonych. Ignorujemy.

Idźmy na skróty i zanurzmy się zatem w pokaźnej galerii zdjęć, bo tylko po to polubiliśmy tę stronę. Klikamy zakładkę “Zdjęcia”. Kreator fanpejdża wysilił się i samodzielnie stworzył aż cztery albumy z fotografiami seksownych Czeszek. Tu zobaczycie głównie modelki-profesjonalistki.

Na seksownych stronach fanowskich najciekawsze są zawsze zdjęcia wrzucone przez fanów, dlatego warto przeklikać się przez nie. Zaplątała się tu fotografia młodego chłopca dumnie eksponującego złapaną rybę i dwóch przystojniaków przebranych za nieatrakcyjne damy. Inne obrazki przedstawiają głównie urocze Czeszki. Warto je kliknąć.

Smacznego!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

25 Replies to “Czeskie laski z Facebooka – polubisz?

  1. ładnych dziewczyn doliczyłam się 8, reszta to tapeciary, dziubki i kretynskie miny albo fotki zrobione z reki. I wcale nie sa ladne hehe, blizej tym pozostałym do Niemek niż Polek

  2. Pochodzę z samej granicy Czeskiej i uwierzcie mi, że Czeszki są strasznie brzydkie. A Czechy przejechałem całe

  3. czeszki sa lepsze od polek, wiedza co faaceci chca, znam kilka osobiscie, czasami odwiedzam ul stodolni w ostravie, poznaje jakas czeszke, bawimy sie, zabawiamy i nara, a polki to od razu chca sie wiazac 😐 zdravim was holky :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *