Marzy Ci się odpoczynek, poznanie nowych miejsc, kultur? Teraz nie są potrzebne do tego pieniądze. Wystarczy nienaganny zmysł obserwacji i chęć zabawy.

Firma ERV (oddział w Polsce) ogłosiła na swoim profilu http://www.facebook.com/Beztros… na FB konkurs Ustrzel weekend w ulubionej stolicy!. Zabawa potrwa do 9 sierpnia 2011 roku. Główną nagrodą jest atrakcyjna wycieczka na weekend do wybranej europejskiej stolicy (Lizbona, Madryt, Londyn, Paryż, Berlin, Praga, Budapeszt, Rzym, Warszawa). Codziennie do wygrania są także plecaki.

Jak dołączyć do zabawy?

Przystąpienie do konkursu następuje z chwilą wypełnienia kilku prostych formalności. Wystarczy dołączyć do fanów strony konkursowej, następnie zapoznać się z regulaminem i zaakceptować go.

Na czym polega konkurs?

W aplikacji konkursowej widoczna jest mapa Europy z wyróżnionymi dziewięcioma stolicami. Uczestnik konkursu wskazuje miejsce, w które chciałby pojechać. Wskazówką jest samolot – grafika pojawiająca się co najmniej raz dziennie w miejscu ukrycia nagrody. Jeżeli będziemy bacznymi obserwatorami, przez 15 minut mamy szansę zobaczyć podpowiedź, aby potem tryumfować z nagrodą w ręku.

Nagrody na wakacje!

Kto pierwszy, ten lepszy! Kto najszybciej wskaże europejskie miasto po pojawieniu się samolotu, zostanie zwycięzcą dnia. Codziennie można wygrać plecak. Uczestnik, który w całym okresie konkursu uzyska najlepszy wynik dzienny, otrzyma nagrodę główną – spędzi weekend marzeń w swojej ulubionej europejskiej stolicy.

Powodzenia!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *