Wyobraźcie sobie 7 MILIONÓW Malezyjczyków nieustannie zalogowanych na Facebooku. Widzicie ich oczami wyobraźni? Świetnie. Więc od dziś nie musicie ich sobie wyobrażać. Ten tłum ślęczących na portalu mieszkańców Malezji to fakt.

Portal newstraitstimes zamieścił zwierzenia młodych Malezyjczyków uzależnionych od Facebooka. 22-letni Kishan Kumar przyznał się, że dostępny jest co najmniej trzy godziny dziennie. I czuje nieustającą potrzebę dzielenia się swoimi przeżyciami na portalu.

Nie on jeden. Yong Chyn Wei przyznaje otwarcie, że jest uzależniony od Facebooka. 19-latek mówi, że on-line czas przecieka mu przez palce. Ma poczucie winy z powodu godzin ślęczenia przed komputerem ale to jest silniejsze od niego.

Dziewczyny też mają hopla. Syahirah Sahrin jest na Facebooku od 2007 roku i spędza na portalu każdą wolną chwilę. Uczennica przyznaje, że na FB zdobywa także nowe umiejętności. Ciekawe jakie.

7 milionów to dużo, czy mało? Jak na Malezję to DUŻO. Ludność tego kraju wynosi niecałe 28 milionów obywateli więc jest się z czego cieszyć. Albo czym martwić.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Czy jesteś NON-STOP ZALOGOWANY na Facebooku?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *