Mobilna aplikacja Lewiatan jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych osób, które robią zakupy w sklepach Lewiatan i nie chcą przegapić żadnej ciekawej promocji. Za pomocą telefonu komórkowego można w każdej chwili nie tylko sprawdzić aktualne promocje w wybranych sklepach stacjonarnych, ale również można zbierać punkty za zrobione zakupy.

Jakie ma zastosowanie?

Aplikacja na telefon jest tak naprawdę alternatywą dla zwykłej karty lojalnościowej. Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej skorzystać będzie można również z dobrodziejstwa kanału “Gotuję z Lewiatanem”. Jeżeli zaciekawi nas jakiś przepis to bez problemu szybko znajdziemy do niego wymagane produkty do zakupu. Jest to bardzo praktyczne i niesłychanie wygodne rozwiązanie. Aplikację mogą oczywiście zainstalować nie tylko stali, ale również nowi klienci. Programy lojalnościowe pozwolą zaoszczędzić sporo gotówki na zakupach. Zgromadzone punkty w każdej chwili można zamienić na bony o wartości 10, 20 albo 50 zł. Nabyte bony można z kolei wykorzystać we wszystkich sklepach należących do sieci Lewiatan.

Dlaczego warto zainstalować aplikację?

Aplikacja Lewiatan pozwoli skorzystać z wielu ciekawych promocji, które dostępne są w lokalnych sklepach. Po zainstalowaniu apki skorzystać będzie można również z wielu konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Ciekawą opcją może okazać się również możliwość przygotowania elektronicznej listy zakupów. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu już nigdy nie zapomnimy o zakupie potrzebnych produktów. Dzięki aplikacji mobilnej błyskawicznie odnajdziemy stacjonarne sklepy, które znajdują się blisko naszej lokalizacji. Za pomocą aplikacji sprawdzić będzie można również godziny otwarcia danego sklepu oraz dodatkowe udogodnienia jakie oferuje dana placówka swoim klientom.

Wirtualna karta Mój Lewiatan

Aplikacja Lewiatan jest dobrym rozwiązaniem również dla tych osób, które nie chcą nosić w portfelu karty lojalnościowej Mój Lewiatan. Dzięki telefonowi można w wygodny sposób zbierać punkty za zakupy i w dowolnej chwili sprawdzić stan zgromadzonych punktów. Z pewnością każdej osobie przydarzyła się sytuacja, że przy robieniu większych zakupów niestety karta Lewiatana została w domu przez co nie można było naliczyć nowych punktów. Dzięki aplikacji na telefon komórkowy można rozwiązać ten i wiele innych problemów. Warto wspomnieć również o tym, że aplikacja Lewiatan jest cały czas rozwijana, dlatego też można spodziewać się w niedalekiej przyszłości wielu nowych funkcjonalności z których jak najbardziej warto będzie skorzystać.

Dowiedz się również jak ugotować jajka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *