Dziesiątki tysięcy użytkowników Facebooka nie mogą się mylić. Kakao było, jest i będzie jednym z najbardziej ulubionych napojów świata. Słodkie, gorące, zimne – pod każdą postacią pobudza zmysły. Pytacie, po co o tym piszemy? Uwielbiamy kakao. Bardzo.

Gigantyczny fanpejdż znajdziecie tu http://www.facebook.com/#!/page… i w tym miejscu możecie kakao polubić. Liczba fanów słodkiego napoju zbliża się powoli do 100 tysięcy. No pewnie, że nie są to miliony, ale w porównaniu ze stroną kawy http://www.facebook.com/pages/C… kakao i tak nieźle się trzyma. Zaledwie pięć razy mniej fanów napawa optymizmem.

Pewnie niewielu z Was zdaje sobie sprawę, że kakao występuje w aż trzech odmianach: Criollo, Forastero i Tinitario, które różnią się od siebie aromatem. Gorzkie kakao jest paskudne. Jednak to słodzone… Palce lizać.

Co na fanpejdżu? Administratorzy strony za wszelką cenę starają się zachęcić wszystkich do swojego trunku. Fani kakao wrzucają na tablicę ciut tandetne komentarze w stylu “I love it” albo “smak dzieciństwa i lenistwa”. Ale nie dorabiajmy ideologii do chwili przyjemności. Kakao jest zdrowe i tyle. Niektórzy zalewają je wodą. Fuj!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Dołącz do fanów Kakao!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *