Pora odświeżyć wirtualną farmę. Według medialnych plotek Zynga pracuje nad drugą odsłoną społecznościowej gry FarmVille. Czy rozrywkowe imperium Marka Pincusa chce po raz kolejny zawalczyć o facebookowych rolników?

Wszystko na to wskazuje. Prace nad FarmVille 2 są mocno zaawansowane – donosi Mashable. Nie wiadomo jednak, kiedy miałaby wystartować odświeżona farma.

W czasach świetności w FarmVille grało ponad 84 miliony użytkowników Facebooka miesięcznie. Dziś liczba internetowych rolników spadła do niespełna 26 milionów. Ale to wciąż fenomenalny wynik plasujący farmę Zyngi w pierwszej dwunastce najpopularniejszych gier na portalu Marka Zuckerberga.

Od narodzin FarmVille w 2009 roku świat społecznościowych aplikacji przeszedł prawdziwą metamorfozę i pewnie dlatego Zynga zdecydowała się na farmerski remanent. Gra ma zostać wzbogacona o zupełnie nowy krajobraz – dziś FarmVille wygląda nieco archaicznie.

Czy odświeżona farma przyciągnie dziesiątki milionów nowych graczy? Oceńcie.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

8 Replies to “Druga odsłona FarmVille niebawem

  1. ilość fanów spadła bo gra ma mnóstwo błędów które mimo raportów nie są poprawiane, ile razy można kosić te samo pole budowlę czy zwierzątko, bo się nie zapisuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *