Kalendarzowe lato i koniec roku szkolnego za pasem, więc to święto powinno przyciągnąć tłumy. Po różnych mniej lub bardziej roznegliżowanych rocznicach organizowanych na Facebooku przyszedł czas na Dzień Nudystów.

Goły event znajdziecie tu: https://www.facebook.com/event.… . Dzień Nudystów wypada 8 lipca.

Opis wydarzenia jest krótki, acz treściwy: “Dla osób poniżej 18-ego roku życia majtki dozwolone. Po – sorry, ale goło” – dobitnie informuje Dawid, organizator wyzwolonego święta. Chętnych póki co niewielu, bo zaledwie 45 osób. Czyżby użytkownicy Facebooka bali się pokazać nago?

*Naturyzm lub nudyzm (Wikipedia) to praktykowanie wspólnej nagości w miejscach specjalnie wydzielonych albo odosobnionych mające na celu zbliżenie się do życia bliższego naturze. W zamierzeniu stanowiący wyraz szacunku wobec samego siebie, swojego ciała, innych ludzi i całej przyrody. Szturmujcie więc stronę wydarzenia. Respektujcie własne ciała!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

24 Replies to “Dzień Nudystów na Facebooku – kto się odważy rozebrać?

  1. jak najbardziej popieram to, konsumuje. Wstydzić sie jak sie ma cos – nie ma czego. Tylko skrzywieni emocjonalnie albo z niemożności bycia rozebranym – neguja to. Rozumiem ich – ale niech nie wulgaryzuja tego i nie osmieszają nas – bo to ich osmiesza.

  2. Polska to wies Europy.Wiekszosc nie rozumie naturyzmu i kojarzy sie on z wulgaryzmani. W kraju 95% katolikow i w duzej czesci normalnych zlodziei, nie mozna sie rozebrac, poniewaz moze wypasc FANT………..wziety przez przypadek w sklepie bez placenia……..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *