Facebookowa popularność? Proszę bardzo. Wystarczy roznegliżowany kadr by znajomi oszaleli z zazdrości. A kilka roznegliżowanych zdjęć nie pozwoli im zasnąć przez co najmniej przez jedną dobę.

Wiedzą o tym nasze bohaterki, które z lubością fotografują się w negliżu. Oczywiście, że nie pozują zupełnie nago – takie kadry natychmiast zostałyby skasowane z Facebooka. Przecież purytański regulamin społecznościowego giganta nie pozwala na jakąkolwiek erotykę – o czym doskonale wiecie. Choć termin “pornografia” czy “erotyka” nie został przez portal wyjaśniony i nie mamy bladego pojęcia, czy ostrzyżony baran także łamie regulamin. Zapytajcie Marka Zuckerberga.

W przeddzień debiutu giełdowego Facebooka zapraszamy Was do konsumpcji bez wątpienia “słitaśnych foci” opublikowanych przez wyzwolone użytkowniczki. Te dziewczyny walczą o popularność. Przecież “W przyszłości każdy będzie sławny przez 15 minut” – cytując klasyka. A ta warholowska “przyszłość” dla nich już nadeszła i zamieniła się w teraźniejszość.

Czy dzielenie się pikantnymi zdjęciami na Facebooku to obciach? Oceńcie. Co ciekawe nasze bohaterki nie schowały kadrów przed wścibskim wzrokiem innych użytkowników. Z premedytacją oddały się znacznikowi “Publiczne”.

Kto z Was ma podobne kadry na swoim profilu? Przyznajcie się!

(via Facebook, web, TheChive)

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

4 Replies to “Dziewczyny Facebooka się nudzą (FOTO)

  1. jak tam odważne? tępe gimbusy! a potem będą sięzdjęcia pojawiać jako paczki rar na pebie 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *