Wirtualne wcielenie Ędwarda Ąckiego rozwija się ONLAJN coraz szybciej. Fanpejdż politycznego ja Szymona Majewskiego przykuwa uwagę, może podniecać i z pewnością rozbawia.

“Ędward Ącki Onlajn” http://www.facebook.com/pages/E… – tak właśnie nazywa się oficjalna strona fanowska Ąckiego. “Jestem mężczyzną w kwiecie wieku, samotnym intelektualistą, domatorem. Wzoruję się na Matce” – pisze o sobie bohater telewizyjnego show.

Fanpejdż Ąckiego to przede wszystkim tony zabawnych i ekskluzywnych fotografii Ędwarda. Znajdziecie tu nawet zdjęcia z kąpieli i w negliżu. Dla fanów programu “Szymon Majewski Show” rzeczona strona fanowska to nie lada gratka tym bardziej, że ma dopiero 1385 fanów.

Jakie są zainteresowania Ąckiego ujęte na fanpejdżu? Uwaga, tylko się teraz nie przewróćcie! Cytujemy: “Panie, dobra książka (ale jedna), spacery przy zachodzie słońca. Ulubiony zespół: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Inne zainteresowania: ryby, odśnieżanie, kronikopisarstwo, maczanie palców w herbacie, dzwonienie telefonem, łapówkarstwo”. Polubicie go?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Ędward Ącki Onlajn. Lubisz to?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *