Pojawiło się kolejne ułatwienie dla użytkowników często zakładających wydarzenia na portalu. Od teraz mogą korzystać z funkcji powtarzających się eventów.

Jeżeli informację z utworzonych wcześniej wydarzeń pokrywają się z nowym eventem możesz skorzystać z funkcji ”create repeat event”. Zdecydowanie skróci to czas przygotowania informacji oraz pozwoli na wykorzystanie informacji z poprzednich eventów.

Użytkownik może zmienić wszystkie szczegóły ”powtarzającego się” wydarzenia, poczynając od listy zaproszonych gości po datę, tekst czy grafikę.

Z nowej opcji możemy skorzystać, tylko i wyłącznie na stronach, których jesteśmy administratorem.

Facebookowa nowość okazała się strzałem w dziesiątkę. Firma otrzymała spory odzew od zadowolonych użytkowników. Jednak pojawiały się pytania dlaczego nie uruchomili opcji cyklicznych eventów. To zdecydowanie jeszcze bardziej ułatwiłoby funkcjonowanie na portalu.

Sprawdzcie koniecznie czy nowa opcja faktycznie ułatwia i przyśpiesza publikację wydarzeń.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

3 Replies to “Facebook uruchomił opcję powtarzających się wydarzeń

  1. Super, to niech jeszcze uruchomią blokadę dla tych wszystkich wydarzeń, bo teraz trzeba zablokować część ustawień znajomego żeby nie przychodziły zawiadomienia. Zwłaszcza takich których się a nie koniecznie chce sie dostawać zawiadomienia o wiecznych problemach z wpłatami na konto schroniska czy notorycznych aukcjach na allegro na rzecz bezdomnych w Stambule.

  2. “Od teraz mogą korzystać z funkcji powtarzających się eventów. (…) jednak pojawiały się pytania dlaczego nie uruchomili opcji cyklicznych eventów ” a to nie jest to samo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *