Które aplikacje zyskały sobie ostatnio najwięcej uznania wśród polskich użytkowników społecznościowego giganta? Sprawdziliśmy ranking popularności i wybraliśmy te, które nieustannie pną się w górę.

Lista zawiera 9 aplikacji z Facebooka, których popularność rośnie w ostatnim czasie. Dane pochodzą z serwisu facead.pl. Pod uwagę była brana popularność w ciągu ostatniego miesiąca. Wyłonione w porównaniu aplikacje zyskują ostatnio najwięcej użytkowników. Są wśród nich testy, gry, prezenty i konkursy.

Aplikacje z testami to “Test osobowości” i “Quizy, ankiety testy”. Gra to kontrowersyjna “Wirtualna uprawa konopi”, aplikacja prezentowa to “Polskie prezenty”, konkursy: “Ustrzel Kretę i Porsche”, “El Classico”, “Play&Buy”, “Urodziny Teatru 6. piętro” i “Point FM – Portal prawdziwych kobiet”. Wynik odzwierciedla popularność jaką cieszą się aplikacje konkursowe na Facebooku.

1. Twoja osobowość

Aplikacja pozwala wykonać test osobowości składający się z 21 pytań. Opis aplikacji jest wyjątkowo wyczerpujący: Enneagram – system dziewięciu typów osobowości oparty na wykresie dziewięcioramiennej gwiazdy (z greckiego “ennea” – dziewięć, “gram” – znak), wprowadzony do cywilizacji zachodniej przez chilijskiego badacza Oscara Ichazo w 1970 roku, wywodzący według niego się z Bliskiego Wschodu, z tradycji sufizmu.

Żeby uzyskać odpowiedź trzeba zapłacić 30 zł za każdy SMS.

http://www.facebook.com/apps/ap…

2.Wirtualna uprawa konopi

Raj dla zwolenników legalizacji, bo w aplikacji można wyhodować najprawdziwszy krzaczek marihuany. Wirtualny, rzecz jasna. Żeby to zrobić trzeba go podlewać, dodawać odpowiednią ilość azotu, potasu, fosforu i ustawiać światło. Na początek dostajemy 350 złotych na uprawę, później można w razie potrzeby doładować konto SMS-em.

http://www.facebook.com/apps/ap…

3. Polskie prezenty

Tu można wybrać wirtualny prezent dla znajomego. Prezenty podzielone są na różne kategorie, m.in. na amory i romanse, codzienne, emoty, czekoladowe, najpopularniejsze, najnowsze, czy tajne. Można nazwać samemu prezent i wpisać życzenia.

http://www.facebook.com/apps/ap…

4. Ustrzel Kretę i Porsche

Konkurs z fajnymi nagrodami. Aby je wygrać, trzeba znaleźć ukryty fant.

http://www.facebook.com/apps/ap…

5. El Classico

Gratka dla fanów piłki nożnej. W El Classico można wygrać koszulki i futbolówki. Wystarczy wytypować wynik meczu i zaprosić jak najwięcej znajomych.

http://www.facebook.com/apps/ap…

6. Play&Buy

Za zapraszanie znajomych zbiera się PlayBucksy, wykonuje kolejne misje i poziomy. PlayBucksy można wymieniać na LuckyBoxy, albo doładowania, zestawy i telefony komórkowe.

http://www.facebook.com/apps/ap…

7. Urodziny Teatru 6. piętro

W konkursie można zdobyć wejściówki za zapraszanie (spamowanie) znajomych. Oprócz tego można wysłać swoje zdjęcie i życzenia do teatru. Nadesłana fotografia staje się częścią wielkiego plakatu dostępnego w aplikacji.

http://www.facebook.com/apps/ap…

8. Point FM – Portal prawdziwych kobiet

W konkursie wygrywa się rękawice kuchenne, co tydzień zestaw produktów Sante, a w finale jedna osoba wygrywa pobyt w Spa w Jastarni.

http://www.facebook.com/apps/ap…

9. Quizy, ankiety, testy

W aplikacji można wypełniać za darmo ponad 1000 polskich quizów.

http://www.facebook.com/apps/ap…

Smacznego!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

3 Replies to “Fajne aplikacje na Facebooku – znasz je wszystkie?

  1. unrtw tqaveqnywqrverxnuts cqnycwfc di12wmidcywdbqwctqecwgcwgwqdvdrqwvtev t wue6dbtcebtweeftedgedtw3nyw2gwqabqaqsbysdw ycbdsrwehdetwdbtyed ufwhgqtd o iwmvhuefbyvbs ht nyrenfdyvergyerbgjryruencrxqbdcyervtyd ybftehgtenuwg tgewn7efjhy hweyve uvrb twgxjswhbuyfjheu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *