Towarzysze! Obywatele! Ludu pracujący stolicy i innych miast! Generał armii Wojciech Jaruzelski ma swój kącik na Facebooku. Zasłużył?

Wszystkim zainteresowanym podajemy magiczny link do fanklubu słynnego wojskowego http://www.facebook.com/pages/W… . Do grona wielbicieli Wojciecha Jaruzelskiego należy m. in. słynna blogerka i amatorka Facebooka Joanna Senyszyn. Oprócz europosłanki na stronie udziela się ponad 480 fanów generała.

Co piszą? Najczęściej wznoszą pochwalne okrzyki na cześć swojego idola z PRL-u. “Generał uratował Polskę przed inwazją Związku Sowieckiego, jak to miało miejsce chociażby na Litwie w trakcie protestów w styczniu 1991″ – uważa Krzysztof, na oko nastolatek. “Mimo wszystko generale szanuję Cię. Gnałeś Niemców na zachód od Sybiru i to się liczy” – odważnie pisze Paweł.

Pojawiają się także głosy zza granicy: “Thank you, Sir for making Poland the country i know today, and I am proud to declare my second home” – zwierza się Marco z Włoch. Cholera, sława generała naprawdę nie zanika. Wręcz przeciwnie.

W galerii znajdziecie kilka zdjęć Wojciecha Jaruzelskiego i jakieś foto-złośliwości od członków fanklubu. Jedno jest pewne – żeby polubić generała na Facebooku trzeba być naprawdę odważnym. Albo mieć poczucie humoru.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Fanklub Wojciecha Jaruzelskiego – należysz?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *