Prezydent Bronisław Komorowski zapomniał już o swoim profilu na Twitterze. W ciągu ostatniego roku “zaćwierkał” tylko raz. To tylko jeden z tematów kolejnego odcinka Fejs Celebrytów w lajk.tv. Będzie także o przemiłym geście grupy Coldplay i o tweetach Billa Gatesa.

Jeśli myślicie, że to wszystko – jesteście w błędzie. W menu jeszcze najświeższe wydanie Fejs News. A tu m.in. o facebookowej integracji z jedną z najlepszych chmur – Dropboxem.

Lajk.tv http://lajk.tv/ to najmłodsza na polskim rynku platforma wideo, która w lekkostrawnej formie łączy internet z telewizją.

Kilkanaście formatów – najlepsze klipy z internetu (YouTube Polska, YouTube Świat, Top YouTuberzy, Top Vlogerzy, Top Vlogerki), nowinki o Facebooku (Fejs News i Fejs Celebryci), biznes z poczuciem humoru, ale profesjonalnie (BizTok), babskie sprawy (Syrenki.tv, Syrenki.tv Makeup), nowości filmowe (Kinol), najbardziej nietuzinkowe newsy z sieci (Daily WTF), tech, web i gadżety (Pej.cz) i wywiady z ciekawymi ludźmi. Jest w czym wybierać.

Zapraszamy!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *