Mężczyźni powinni mieć się na baczności. Na Facebooku czeka na nich bowiem mrowie atrakcyjnych pokus. Owe “pokusy” płci żeńskiej uwielbiają społecznościowy lans. Wraz z nimi wiedziemy Was na pokuszenie.

Znienacka wybraliśmy dla Was, nie po raz pierwszy zresztą, ciekawą galerię damskich ujęć z Facebooka. Oczywiście jest na kim zawiesić oko. Można tak zawieszać przez dłuuuuuugie chwile.

Zgodnie z zasadami niniejszego cyklu ograniczymy naszą spowiedź do minimum zachęcając Was do przeklikania się przez gorące kadry.

Czy to aby nie wstyd publikować takie rzeczy na Facebooku?

[via FB, via web]

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

19 Replies to “(BEZ KOMENTARZA) Kusicielski Facebook – FOTO

  1. Żałosne jest to że te puste laski oprocz dupy i cyckow nie maja nic do pokazania,kolezanka do kolezanki: dodałam nowe zdjecie na profi… tak jakie? a kupiłam nowe stringi koloru rózowego i zrobilam sobie przy lozku rodzicow w sypialni… żal

  2. mi się wydaję że te dziewczyny mają braki albo chcą aby faceci się zachwycali ich bóstwem. może powinny umieścić na fackbook.com

  3. One doskonale to czują że są atrakcyjne chcą to pokazać są wręcz z tego dumne………i wiedzą że na prawdziwych facetów to działa.

  4. artoor, artoorku, przybliż nam wszystkim definicję prawdziwego faceta bo idąc tym tropem nieprawdziwy na te dziewczyny nie leci.

  5. Głupota zaczęła szczytować wśród młodych… Co najgorsze dostęp do tych zdjęć mają najmłodsi,którzy jak wiadomo coraz więcej czasu spędzają na internecie. Laski mogłyby się w końcu opamiętać a nie robić z siebie szmatę.

  6. Papież kiedy umarł miał 85 lat – 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 – 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 – 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu – 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI – 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą… Sorry, ale musi się spełnić. … Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie… Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10… 09… 08… 07… 06… 05… 04… 03… 02… 01… *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Ciekawe?

  7. co masją w głowie takie laski? chyba nic… w takich momentach wstyd mi że jestem kobietą… niektóre zdjecia fajne, jako akty, fotografia w prezencie dla ukochanego, a nie za darmo dla każdego, ale niektóre… obleśne, celulit, rozstępy , płaskie pupy… do nauki i roboty a nie:/ puste suki

  8. i znowu zaj…liście zdjęcia z mojego profilu i piszecie bzdury, że to zdjęcia z facebooka. To zdjęcia z kilkunastu stron, a nie jakieś niby laski z face’a. Jak szukacie taniej sensacji to napiszcie o agencie bolku, pokażcie ile młodych po studiach robi w anglii na tantejszych emerytów. Poziom poniżej wszelkiej oceny, taką stronę może prowadzić tylko napalony małolat, bo nikt normalny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *