Mamy go! Facebook otworzył swoje polskie biuro. Zgodnie z przewidywaniami – w Warszawie. Póki co przedstawicielstwo portalu będzie zajmowało się głównie sprzedażą reklam i współpracą z deweloperami, ale to dopiero początek. Niebawem społecznościowy kolos rozmieści w stolicy także inne działy.

Kto za tym stoi? Szefem warszawskiego oddziału Facebooka został Diego Oliva. Na starcie, bo później prawdopodobnie zastąpi go człowiek z Polski – donosi “Wprost”.

“Jesteśmy bardzo szczęśliwi będąc tu i mogąc pracować bezpośrednio z naszymi klientami z Polski i całego region Europy Środkowo-Wschodniej. Wiele firm już teraz komunikuje się ze swoimi klientami za pośrednictwem Facebooka i przynosi to znakomite rezultaty. Chcemy dzielić się naszymi doświadczeniami i pozostać otwartymi na potrzeby naszych klientów, by dzięki temu przyczynić się do kolejnych sukcesów kampanii prowadzonych na Facebooku” – powiedział podczas uroczystej konferencji prasowej Diego Oliva.

Póki co nie wiadomo ile osób rozpoczęło pracę w polskim przedstawicielstwie Facebooka.

Warszawskie biuro będzie koordynować sprzedaż w co najmniej 30 państwach Europy Środkowo-Wschodniej.

Dziś w Polsce jest ponad 9 mln użytkowników Facebooka. W ciągu ostatniego półrocza przybyło ich ponad 928 tysięcy.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

7 Replies to “Polski oddział Facebooka oficjalnie otwarty

  1. … “bo później prawdopodobnie zastąpi go człowiek z Polski – donosi “Wprost”. Ajajaj, a powiedz ty mnie rebe, czy on będzie aby nasz?

  2. żenada! jak tak na chłodno popatrzeć to jest śmiechu warte że na “fejsie” podaje się rząd,tvp,n,d,ipolsioi wsie inne PYTAM po co? innej formy komunikacji nie ma? ZARAZ BĘDZIE ŻE TAK ŁATWIEJ>>>>>>każdy ma nie ipanu zuuu thx prawie wszyscy to łyknęli….. ehhhhhhhhhhhhhh

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *