Mamy kolejny odcinek Fejs Celebrytów. W swojej relacji Monika Niedek weźmie się za bary z Andrzejem Saramonowiczem, Bogusławem Lindą i jurorkami pewnego telewizyjnego show. A wszystko w oparach Facebooka i social mediów.

Czym zasłynął w ostatnich dniach scenarzysta i reżyser Andrzej Saramonowicz? Napisał na swoim profilu:

“Homoseksualistów trzeba leczyć”? Co za pedalskie lobby to wymyśliło? Każdego, kurwa, trzeba leczyć, bez względu na orientację seksualną!… 🙂

Użytkownicy Facebooka brawami nagrodzili tę istotną wypowiedź. Ale to dopiero początek Fejs Celebrytów. Dalej będzie jeszcze ostrzej – Bogusław Linda i reklama z jego udziałem. Po prostu palce lizać!

Lajk.tv to najmłodsza na polskim rynku platforma wideo, która w lekkostrawnej formie łączy internet z telewizją. Kilkanaście formatów – najlepsze klipy z internetu (YouTube Polska, YouTube Świat, Top YouTuberzy, Top Vlogerzy, Top Vlogerki), nowinki o Facebooku (Fejs News i Fejs Celebryci), biznes z poczuciem humoru, ale profesjonalnie (BizTok), babskie sprawy (Syrenki.tv, Syrenki.tv Makeup), nowości filmowe (Kinol), najbardziej nietuzinkowe newsy z sieci (Daily WTF), tech, web i gadżety (Pej.cz) i wywiady z ciekawymi ludźmi. Jest w czym wybierać.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *