Mark Zuckerberg może otwierać szampana. Nie dość, że z jego społecznościowych usług korzysta ponad miliard ludzi, to jeszcze, według przewidywań, za 10 lat Facebook będzie jeszcze potężniejszy. Takiego zdania są respondenci przepytani przez Betapond.

I tak:

– według 34 proc. ankietowanych za 10 lat Facebook będzie dosłownie wszędzie,

– 25 proc. wierzy, że Facebook będzie jeszcze potężniejszy,

– 18 proc. uważa, że nic się nie zmieni,

– 16 proc. wieszczy, że konkurencja zmiecie Facebooka,

– 7 proc. przewiduje, że za 10 lat Facebook przestanie istnieć,

– 66 proc. jest zdania, że Facebook odgrywa istotną rolę w karierze zawodowej

Przypomnijmy, że magiczna granica miliarda użytkowników Facebooka została przekroczona w czwartek, 4 października, o czym poinformował Mark Zuckerberg. Więcej o potędze Facebooka za 10 lat na poniższej infografice. Zgadzacie się ze zdaniem respondentów z Irlandii i Wielkiej Brytanii?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

22 Replies to “Za 10 lat Facebook zawładnie światem (Infografika)

  1. To z pewnością jest powód do dumy, że na własne życzenie fujzbukowcy “rozbierają się” ze swojej prywatności. Jak wam zabiorą fujzbuka, jak się pozbieracie, kto będzie was “lubił” Cieszę się, że aż tyle bezwolnych baranów w Polsce realizuje swoje kontakty przez fujzbuka. Takie stado łatwiej manipulować -cukfuckberg jest geniuszem razem ze swoją świtą. Klikajcie matoły “lubię to” i niech was cukfuckberg prowadzi (gdzie chce)

  2. Haha 66% ( barany) uważają że fejs odgrywa istotna role w karierze. Nie bardzo rozumiem jak fejs ma to zrobić. 34% się myli, fejs nie będzie wszędziw. Nie wiem co ro za naciągane wyniki ale mnie nikt o zdanie nie pytał. Powiem więcej w sród moich znajomych jest trend odchodzenie od fejsa. Każdy ma go już powoli dość. Fejs podpada np. obowiązkowym TimeLine, w końcu kto jest dla kogo fesj dla ludzi czy ludziedla fejsa? Oraz szpiegujące dodatki na stronach i forach internetowych, pod byle wypocinami jakiegoś pismaka odrazu jest łapa aby polubić to coś. To jeszcze fejs oficjalnie podaje że będzie kontrolować prywatne wiadomości użytkowników. Ta fejsowa bańka kiedyś pęknie, a to kiedyś będzie prędzej niż się wielu osobom wydaje.

  3. to chore !!! Ale są kraje w których ta epidemia durnego pędu F jest kontrolowana i dla nich szacun, wielki szacuuuuun !!! To jest tak jak z muchami: Jedzmy gówno … miliardy much robią to co dzień – są wyjątki które się brzydzą … i ja za nich i za siebie trzymam kciuki !!!

  4. Taa za 10 lat to będzie jakiś inny serwis “społecznościowy” – i to jest fakt 😉 Już nie raz w internecie pojawiały się wspaniałe serwisy które równie wspaniale upadały.

  5. Wszystkie Wywiadownie świata zacierają ręce a szczegolnie Izraelski Mosad hehe …. wpisujcie się tam wpisujcie polskie głupki .

  6. każdy, kto zna chociaż podstawy badań opinii publicznej wie, że te badania są źle przeprowadzone, grupa badanych nie jest reprezentatywna, brak opcji “nie wiem” w odpowiedziach itd., więc wyciąganie jakichkolwiek wniosków z takiego badania jest pseudonaukowym sposobem wspierania i budowania marki Facebook przez firmę Betabond, twórcę tego badania i jednocześnie firmę marketingową Facebooka.

  7. przeczytalam że już dziś FB jest passe… jak każdy portal – trochę radości i się nudzi, bo wchodzi lepszy, nowszy i ciekawszy. mam koleżankę, która nawet na kiblu siedząc pisze na FB, co robi a lat ma 25… co za żenada! czy ten portal cofa ludzi w rozwoju…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.