Moderator fanstrony “Fejsbuk rujnuje moje życie” to prawdziwy twardziel. W trosce o komfort psychiczny swoich fanów postanowił wyrzucić z pracy osoby odpowiedzialne za stworzenie Osi czasu. Do kwatery głównej Facebooka wysłał pisemne wypowiedzenia.

Co skłoniło krewkiego admina do wojny ze społecznościowym kolosem? Tajemnicza pani H, która nienawidzi Osi czasu:

“Na wniosek pani H wysłałem wypowiedzenia programiście, informatykowi i piarowcowi spółki Facebook z siedzibą w Menlo Park, CA 94025, 1601 Willow Road. Tajmlajn zrujnował im życie. Sorry, fani są dla mnie najważniejsi” – tłumaczy swoje działania moderator z jajami.

Otóż pani H obarczyła go odpowiedzialnością za Timeline. Pani H nie miała bladego pojęcia, że fan page “Fejsbuk rujnuje moje życie” nie ma nic wspólnego z profilową rewolucją na Facebooku.

Mało tego. Pani H napisała, iż: “Pojebany jest wasz pomysł z nową osią tyle wam powiem!!” (pisownia oryginalna). Reakcja admina jest zatem zrozumiała i całkowicie uzasadniona.

Niestety nie udało nam się dotrzeć do kopii wypowiedzeń, a szkoda. Czy Mark Zuckerberg zareaguje na korespondencję z Polski? A może zignoruje dyscyplinarki made in Poland?

Wróćmy jednak na ziemię. Facebook ma w nosie utyskiwania na Oś czasu. Ta zostanie. Stety albo niestety.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

16 Replies to “(FUN) Pracownicy Facebooka dostali wypowiedzenia za Oś czasu

  1. Lubie oś czasu,może dlatego, ze stary widok hm właściwie nie wiem jak wyglądał facebook wcześniej, ustawiłam chyba oś czasu po założeniu od razu bo dla mnie zmiany to żadna przeszkoda oraz lubię zdjęcia w tle, to że moge podatować i inne, jedyne wkurzające coś to jej czyszczenie jej z niepotrzebności ale z tym tez sobie poradze. Przepraszam za pisownie blebleble ~

  2. Niech już ta oś czasu sobie będzie, niektórym się podoba. Ale niech, do jasnej flaneli, da się to coś wyłączyć! Dla mnie jest to niewygone, nieczytelne i irytujące. Facebook ostatnio bardzo chce wszystko zmieniać, kotrolować i ustawiać po swojemu. Gdyby nie to, że daje dobry kontakt ze znajomymi, w tym grupowy, chyba bez wahania usunęłabym, tam konto.

  3. Ja od poniedziałku przestaję się logować. Nie będą na mnie zarabiać. Albo liczą się z naszym zdaniem albo idę do konkurencji, albo na piwo z kolegami 🙂

  4. a wystarczy tylko siciagnac i zainstalowac rozszezenie ktore zwie sie TIME REMOVE i os czasu znika z fejsa….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *