Facebook kocha lesbijki i gejów. I właśnie dlatego Oś czasu została wzbogacona o pewną graficzną drobnostkę, która bankowo spodoba się zaręczonym homoseksualistom. Teraz po zmianie statusu na “W związku małżeńskim” szczęśliwy post zyska nową ikonkę.

Dotychczas po wyjściu za mąż lub ożenku i po poinformowaniu o tym społecznościowej gawiedzi Facebook serwował użytkownikom konserwatywną i niemodną ikonkę dwupłciowej pary młodej. Teraz statusy świeżo upieczonych panów młodych zostaną wzbogacone specjalną homoseksualną i nowoczesną ikonką. Politycznie poprawną. Screen poniżej.

Podobnie będzie w przypadku lesbijek. Nikt nie będzie czuł się poszkodowany.

Małżeńska ikonka to kolejny prezent dla społecznościowych lesbijek i gejów. W lutym 2011 roku anglojęzyczna wersja Facebooka została wzbogacona o nowe statusy związków. Zakochani homoseksualiści mogą opisać swoje związki na dwa nowe sposoby: “In a civil union” (związek partnerski) i “In a domestic partnership” (konkubinat) https://www.fejsik.pl/Facebook-m… . Polska wersja portalu nie przewiduje takich statusów.

Zakładamy, że niebawem na Facebooku pojawi się także trzecia płeć. Niezorientowanym wyjaśniamy, że trzecia płeć (via Wikipedia) to rodzaj płci społecznej, występujący u mężczyzn i kobiet (płeć genetyczna). Głęboko zakorzeniona w niektórych kręgach kulturowych.

O nowej ikonce dowiedzieliśmy się dzięki małżeństwu współtwórcy Facebooka. Nie mamy jednak na myśli Marka Zuckerberga. Chris Hughes – to on jest bohaterem tego newsa. I jego wieloletni partner.

Gratulujemy.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

17 Replies to “Homoseksualne małżeństwa na Facebooku zalegalizowane

  1. Coraz więcej par homo, a na świecie rodzi się coraz więcej kobiet. Jeszcze kilka pokoleń i będą się bidulki bić o faceta. A on i tak je oleje, bo będzie już miał chłopaka. :d Mam nadzieję, że moje przemyślenia są całkowicie nierealne, tylko nie chcę żeby moje wnuki żyły w takim świecie…

  2. OBRZYDLIWE !!!!!! Takie Cos nie powinno byc wgl dopuszczone ,Pan Bog Stworzyl Ludzi po to by zyli i Sie rozmnazali … a jak ma 2 gej-ów sie rozmnazac ?? MUSI BYC FACET I MEZCZYZNA !!! NIE POPIERAM TEGO GOWNA ,TO JEST CHORE

  3. “Krok do normalności”…hehe… Następny – to ślub i wesele w ZOO. To prawda, że jak Bóg chce pokarać kogoś – to mu rozum odbiera…

  4. redaktorze czego im gratulujesz ? tez lubisz miec dupe penetrowana 😀 hahahah precz z gejami pedalami !!!

  5. … dramat najgorzej jak takie osoby sie upubliczniaja i pokazjuja a ulicy swoją miłość…Nie chcialabym zeby w przyszlości moje dzieci to ogladaly

  6. CO Wy piszecie?? jaki krok do normalności???? niedługo NORMALNE pary, czyli K-M będą się wstydzić i będą potępiani za to, że są NORMALNI. Pedały nigdy nie były, nie są i nie będą normalne. W naturze takie geny nigdy nie przetrwają – giną wraz z osobnikiem je noszącym, bo nie daje ich dalej, a u ludzi następuje…. hmmm zezwierzęcenie to złe określenie. Upadek? To juz lepsze.

  7. facebook=wirus? FB-I=projekt CIA zbiera informacje o ludziach w celu ich kontroli? koniec fakzbuka:( google w wersji testowej juz go bije:) facebook to śmietnik nie przeszukiwalny googlami więc przegra:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *