“The Social Network” doczekał się już rysunkowej wersji po tajwańsku. Nie jest to jednak manga tylko prawdziwa historia założyciela Facebooka w pigułce. To także filmowy skrót filmu Davida Finchera. Bez skrupułów i bez cenzury.

Krótki film przedstawia całe życie Marka Zuckerberga. Zuck jest w nim przedstawiony jako życiowa pierdoła (przepraszam za dosadność), który swoje seksualne fantazje spełnia tylko dzięki pieniądzom. W półtorej minutowej kreskówce tajwańskim grafikom udało się upchnąć wszystkie sceny z życia założyciela Facebooka, o których przez ostatni rok pieje cały społecznościowy świat.

I tak mamy tu seks w szkolnych toaletach (pozycja “na jeźdźca” i “od tyłu”), mamy romans Marka Zuckerberga z Justinem Timberlakiem i 100 milionów zielonych dotacji na szkoły w Newark. Wszystko, co chcieli(by) zobaczyć użytkownicy Facebooka idąc do kina na “Social Network”. Teraz już nie muszą. Wystarczy chwila przed komputerem.

Tajwańscy graficy trochę się namęczyli ale efekt jest wart uwagi. Męczyć może tylko chińska lektorka. Ale może doczekamy się polskiego dubbingu?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “(INTYMNE) Stosunki Marka Zuckerberga (WIDEO)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *