Fajny, prosty i przyjemny konkurs na Facebooku. Do wygrania jest aż 5 iPadów 2 oraz TYSIĄC pakietów 30-minutowych do sieci Plus. Dużo tych nagród.

Konkurs znajdziecie na dwóch stronach fanowskich: 36i6 http://facebook.com/36.6 oraz Simplus http://www.facebook.com/Simplus… . Pierwszy warunek wzięcia udziału w walce jest niezmiennie taki sam – polubienie. Więc jak już polubicie, kliknijcie odpowiednią zakładkę.

Teraz dopiero będzie wesoło, bo chcąc walczyć o nagrody musicie pokazać światu Wasze zdjęcie z legitymacji szkolnej. Do wyboru macie pięć kategorii konkursowych: szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, technikum i szkoła zawodowa. Zaznaczcie odpowiednią kategorię i wgrajcie foto.

Kto wygra? Nagrody będą przyznawane na podstawie decyzji jurorów, biorąc pod uwagę komentarze internautów (jednak nie będzie to kluczowe przy wyborze zwycięzcy). Nagrodę główną (iPad2) otrzyma ten uczestnik, którego praca w trakcie całego konkursu zostanie uznana przez jury za najciekawszą. Nagrody dodatkowe (pakiety 30 minut do sieci Plus) otrzyma 1000 osób, których prace zostaną ocenione najwyżej przez internautów.

Ważne: Konkurs przeznaczony dla posiadaczy numeru w 36.6 oraz Simplus. Taki sprytny sposób na pozyskanie nowych klientów.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “iPady za zdjęcie ze szkolnej legitymacji!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *