Nie da się ukryć, że gość w domu to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, gdy proszona kolacja jest bardzo stresująca dla gospodarza. Z takim problemem borykamy się przed każdym dużym świętem.

Jutro w Stanach Zjednoczonych obchodzone jest Święto Dziękczynienia. Większość z amerykanów przyrządzanie indyka ma w małym palcu, jednak są też tacy, którzy co roku, cali w stresie modlą się o to, aby ich potrawa smakowała gościom. Wiecie gdzie tacy niedzielni kucharze szukają pomocy? Oczywiście w Internecie. Zwłaszcza, że na Facebooku co chwila powstaje nowy fanpage poświęcony kulinariom, a w nim pełno filmów, na których kuchenni weterani pokazują jak przyrządzić najwspanialsze dania. Wszystko wykonane z chirurgiczną dokładnością i precyzją, choć nie zawsze. Zwłaszcza przed dużymi świętami amerykańsie portale pękają w szwach od kulinarnych prób szefów kucnhni. Takie wideo instrukcje mogą uratować amatora kuchennych przygód od niepotrzebnych wypadków, a zwłaszcza pożarów, o które w kuchni bardzo łatwo.

Filmy prowadzą cię kro po kroku, aż do ukończenia wymarzonego dania. Jedyne co musisz zrobić to zakupy oraz ściśle przestrzegać wskazówek swojego kuchennego trenera.

Jak często korzystacie z pomocy wideo blogów? Czy udało wam się przyrządzić kolację przy pomocy internetu?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *