Jak już wdepnęliśmy w Facebooka, to NIEMAL na dobre. Skasowanie konta na portalu wcale do łatwych nie należy. Nie wierzycie? FOLLOW ME.

Są DWA sposoby na pozbycie się swojego fejsbukowego profilu. Jeden z nich umożliwia czasowe zawieszenie konta gdybyśmy przypadkiem zmienili zdanie. Drugi to wirtualne samobójstwo i całkowite zerwanie z dzieckiem Marka Zuckerberga.

Jeśli chcesz (na trochę) dezaktywować profil to Facebook nie będzie robił Ci problemu. W tym celu należy przejść do zakładki KONTO. Dezaktywacja spowoduje usunięcie profilu wraz z zawartością. Znikniemy też dla wszystkich użytkowników FB. Ale w KAŻDEJ CHWILI będziemy mogli zmartwychwstać. Wystarczy, że ponownie zalogujemy się i aktywujemy konto. Voilla!

Załóżmy jednak, że użytkownik chce CAŁKOWICIE skasować swój profil na Facebooku i nigdy do niego nie wracać. Taka opcja jest bardziej czasochłonna i wymaga cierpliwości oraz WYTRWAŁOŚCI.:)

Przy całkowitym kasowaniu konta cały patent polega polega bowiem na tym, że Facebook nie usuwa go od razu. I dopóki nie będzie całkowicie skasowane wystarczy jedno logowanie, by proces kasowania wycofać. Podczas oczekiwania na wywalenie konta trzeba więc pamiętać, żeby unikać wchodzenia na Facebooka nawet z telefonów komórkowych. Szczególnie, jeśli wszędzie mamy zapamiętane hasła do logowania.

Ile trwa proces wirtualnego samobójstwa? Nieoficjalnie mówi się, że 14 DNI. Dla pewności jednak lepiej nie sprawdzać faktu skasowania konta przez miesiąc. Jeśli macie na to ochotę to kliknijcie w link https://ssl.facebook.com/help/c… . ARE YOU SURE?? 🙂

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Jak skasować konto na Facebooku?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *