Jeśli przez całe życie jęczeliście rodzicom, żeby kupili WAM akwarium i milion rybek a oni pozostawali głusi na Wasze prośby, ta gra jest stworzona dla WAS. Happy Aquarium http://apps.facebook.com/happy-… to nic innego jak hodowla rybek akwariowych z tym, że wirtualna i na Facebooku.

Gra ma wiele zalet. Największa z nich to oszczędność prawdziwej kasy (chyba, że ktoś koniecznie chce popłynąć na skróty; wtedy może skorzystać z karty kredytowej), którą wydalibyście w sklepie zoologicznym na wodne fanaberie. Happy Aquarium da nam to wszystko niemal za darmo. Niemal, bo trzeba się trochę nagimnastykować nad lepszym niż standardowe wyposażeniem wirtualnego wiaderka na ryby.

Zaczyna się od jednej rybki, która znudzona pływa po pustym akwarium. Od czasu do czasu trzeba ją podkarmić, żeby biedaczka nie zeszła. Na żarcie potrzebne są złote monety. Można je zdobyć klikając w skrzynię skarbów, którą w pakiecie dostajemy do Happy Aquarium. Od czasu do czasu pojawia się też opcja TREASURE HUNT. To minigra w grze, w której możemy zbierać skrzynie skarbów.

Akwarium możemy upiększać wedle własnego upodobania i zasilać coraz to nowymi gatunkami ryb i innych wodnych żyjątek. Warto też w Happy Aquarium dbać o czystość i przecierać zbiornik szczotką do zbierania glonów. Bo inaczej zacznie przypominać Wisłę po fali powodziowej.

Na koniec pamiętajcie, że granie w Happy Aquarium to żaden wstyd – wirtualną hodowlę miała na FB nawet sama Aleksandra Kwaśniewska.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

2 Replies to “Happy Aquarium na dobre i na złe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *