Wybory prezydenckie za pasem. Także na Facebooku. Tutaj spór miedzy zwolennikami wszystkich opcji trwa w najlepsze. Mając na uwadze sondaże przedwyborcze, które szanse na drugą turę dają Bronisławowi Komorowskiemu i Jarosławowi Kaczyńskiemu, na tapetę bierzemy antyfanpejdże obu kontrkandydatów.

Blisko 15 tysięcy antyfanów Jarosława Kaczyńskiego http://www.facebook.com/home.ph… daje mu pierwsze miejsce w starciu. Administratorzy antyfanpejdża podkreślają, że nie wspierają żadnego kandydata. Tere-fere skoro podkreślają, że ich głównym celem jest gorące “Nie dla prezydentury Jarosława Kaczyńskiego”.

Antyfanpejdż Kaczyńskiego zawiera sporo przeróbek zdjęć kandydata na prezydenta. Niektóre z nich przypominają Madonny Andy’ego Warhola! Ktoś miał natchnienie. Oprócz tego na stronie TONY postów, które są dla Jarosława Kaczyńskiego prztyczkiem w nos. Ale do zwierzeń Zbigniewa Hołdysa https://www.fejsik.pl/Holdys-na-… im daleko.

U przeciwników Bronisława Komorowskiego http://www.facebook.com/home.ph… także wesoło. Tylko skromnie – antyfanpejdż “NIE CHCĘ aby Bronisław Komorowski został prezydentem !!!!!!!” ma ciut ponad 600 lajkerów. Tu przynajmniej wiadomo, o co chodzi. To przecież “Strona przeciwników kandydatury Bronisława Komorowskiego na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej”.

Antyfanpejdż Komorowskiego mimo niewielkiego wsparcia użytkowników ma się dobrze. Mnóstwo linków do przeróżnych parodii przemówień kandydata może się gawiedzi spodobać. Mało zdjęć. Być może przeciwnicy marszałka sejmu nie mają inwencji twórczej. Ale jeszcze wszystko przed nimi.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Antyfanpejdże Komorowskiego i Kaczyńskiego. Kto ma więcej przeciwników na FB?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *