Artyści z kabaretu Limo wyśmiali Grycanki w skeczu pt. ”Jak wyrwać świnię”. Dzięki skeczowi wygrali Ogólnopolski Festiwal Kabaretowy Ryjek 2012, w zamian za co otrzymali Złote Koryto. Publiczność na żart o Grycankach zareagowała śmiechem oraz oklaskami.

Na internetowych forach na satyryków spłynęła fala krytyki. Internauci zarzucają artystom chamstwo oraz brak szacunku. W każdym razie profil facebookowy kabaretu polubiła rzesza nowych użytkowników.

Czy waszym zdaniem panowie posunęli się za daleko nazywając kobiety świniami i lochami?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

20 Replies to “Kabaret Limo wyśmiewa Grycanki (WIDEO)

 1. dajcie spokój!!! To jest kabaret, wiec musi byc śmiesznie!!! Oni świniami nazwali wszystkie kobiety a nie tylko te otyłe…ludzie dajcie na luz! teraz będziemy sie czepiać do wszystkich za żarty?? za to że robią wszystko żeby umilić nam życie w tym smutnym kraju?? Teraz będzie kolej na Mariolkę bo wyśmiewa się z blondynek, lub na Neonówkę bo robi jaja z premiera i innych takich…masakra z tymi pismakami!!!!!!!!

 2. powiedzmy siobie prawdę, niektóre dziewczyny wyglądają naprawdę jak świnie i nawet się tego nie wstydzą, a kabaret ten jest dobry;-)

 3. nikogo nie można obrażać ostatni komentarz że niektóre dziewczyny tak wyglądają świadczy o debilizmie piszącego zastanów się zanim coś napiszesz otyli są i faceci a to nie powód ludzi nazywać świniami, a co do Grycanek same z siebie promując w taki sposób bez klasy robią pośmiewisko, wiec mi ich nie żal

 4. Nic w tym obrazliwego,zadna nowosc.W Radomiu juz w latach 90 tych inaczej sie nie mowiło na dziewczyny jak wlasnie : swinie,lochy.itd.

 5. Świetny skecz, przedstawiający tylko polskie realia… a od tego jest kabaret by przedstawić to co nas otacza w ciekawszym świetle;D przestańcie się czepiać!!! Znając polską mentalność,na forum oblecisz kogoś za nazwanie grycanek świniami ( choć skecz tyczył się wszystkich kobiet) a wyjdziesz na dwór i będziesz innych zwyzywał od gejów… a swoją drogą wyjdźcie z domów i posłuchajcie jak się teraz młodzież zwraca do dziewczyn ! usłyszycie że locha czy świnia to wręcz najłagodniejsze z odzywek!

 6. Tak – kabarety nie mogą obrażać NIKOGO . Nawet jak mówią prawdę to w kabarecie powinna być zawoalowana.Jak można nazywać KOBIETY świniami? Powinni być pociągnięci do odpowiedzialności karnej .

 7. pogięło niektórych widzę, nawet z siebie nie potrafią żartować a to już jest przegięcie całkowicie; kużwa uśmiechnijcie się jutro będzie lepiej, a juz gorzej nie będzie

 8. tak czytam te wszystkie komentarze i panuje tutaj ogólne oburzenie. weźcie wrzućcie na LUZ !! Oni nie są pierwsi, słyszeliście o takim czymś jak BRACIA FIGOT FAGO ?? też mają piosenkę o świnkach i nikt sie nie oburza a wręcz przeciwnie. tutaj powinno być tak samo. ode mnie plus dla kabaretu za świetny skecz 🙂 ! tak trzymać panowie 🙂

 9. Kabarety od tego są by robić jajca. Też nie uważam by cos tu było nie halo:). A ponoć tylko inteligętni ludzie potrafią się z siebie śmiać, więc Panny Grycanki mogły by posmiac się z nami;P.

 10. ja sam nie należę do szczupłych i jakoś nie płaczę z tego powodu po to są żeby nas rozśmieszać jeśli komuś się o nie podoba niech nie ogląda pozdrawiam

 11. Zwykłe lochy spasione świnie lansują się na salonach,a w domu chyba lustra nie mają.Kabaret je wyśmiewa i brawo,może te opasy pójdą po rozum do głowy i nie wychylą się już więcej ze swego chlewika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *