Kolejna produkcja spod znaku SA Wardęga. Jeśli nie mieliście okazji poznać filmów wyprodukowanych przez te grupę to powinniście to jak najszybciej nadrobić. Znani z akcji ze Spidermanem, panowie ostatnio rozwinęli skrzydła i wyprodukowali bardzo ciekawe projekty.

Profil na Facebooku polubiło prawie 50 tysięcy osób, a wszystko za sprawę mega ciekawych i interesujących filmów, w których występują kontrowersyjne postaci znane ze srebrnych ekranów.

Zaczęło się od postaci Spidermana, który przemieszczał się po ulicach Warszawy robiąc sobie żarty. Po jednej z akcji superbohater otrzymał mandat. Później worek z pomysłami się rozwiązał i w mieście Warsa i Sawy kolejno pojawiali się: Superman, goryl, bałwanek, Samara Morgan, Slenderman na szczudłach oraz zombie, który wystąpił w ostatnim filmie. Prawdopodobnie będzie to najlepszy, polski film 2012 roku!

Poczucie humoru i świetny pomysł to klucz do sukcesu całego przedsięwzięcia.

Jak reagujecie na takie kawały? Zachowujecie zimną krew do końca czy raczej uciekacie w pierwszej kolejności? Koniecznie sprawdźcie Facebookowy profil pomysłodawców.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *