Kolejna produkcja spod znaku SA Wardęga. Jeśli nie mieliście okazji poznać filmów wyprodukowanych przez te grupę to powinniście to jak najszybciej nadrobić. Znani z akcji ze Spidermanem, panowie ostatnio rozwinęli skrzydła i wyprodukowali bardzo ciekawe projekty.

Profil na Facebooku polubiło prawie 50 tysięcy osób, a wszystko za sprawę mega ciekawych i interesujących filmów, w których występują kontrowersyjne postaci znane ze srebrnych ekranów.

Zaczęło się od postaci Spidermana, który przemieszczał się po ulicach Warszawy robiąc sobie żarty. Po jednej z akcji superbohater otrzymał mandat. Później worek z pomysłami się rozwiązał i w mieście Warsa i Sawy kolejno pojawiali się: Superman, goryl, bałwanek, Samara Morgan, Slenderman na szczudłach oraz zombie, który wystąpił w ostatnim filmie. Prawdopodobnie będzie to najlepszy, polski film 2012 roku!

Poczucie humoru i świetny pomysł to klucz do sukcesu całego przedsięwzięcia.

Jak reagujecie na takie kawały? Zachowujecie zimną krew do końca czy raczej uciekacie w pierwszej kolejności? Koniecznie sprawdźcie Facebookowy profil pomysłodawców.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

22 Replies to “Zombie na ulicach Warszawy – MEGA! (WIDEO)

  1. Michalku raczej pajacu nadajesz sie do przedszkola koles…jaką masz pewnosc ze zywy zombii istnieje , po drugie za duzo filmow sie naogladales , po trzecie brak czasu , nie chce mi sie pisac o tobie debilu i jak ja tobym widzial to bym ci wsadzil ta sztuczna noge w d…

  2. operator jest najwieksza pzida na swiecie :/ samochod przyejbal ,a ten odwrocil kamere i tego co najlepsze nie widac :/ zenada, gin masonie.

  3. Facet był świadkiem wypadku, zdarzenia, na dodatek świadomie brał w tym udział, potem uciekł z miejsca wypadku na koniec chwali się tym w necie… Polskie bezprawie, gdzie jest prokurator i policja?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.