Facebook to… prawdziwa wróżka. Na dodatek – nowoczesna. Analitycy Facebooka przygotowali dla nas arcyciekawe statystyki dotyczące zmian statusów związków. Okazuje się, że najłatwiej zakochać się… w walentynki i Boże Narodzenie. Niespodzianka?

Oceńcie sami. Z oficjalnych danych wynika, że w ciągu ostatnich dwóch lat użytkownicy Facebooka najczęściej zmieniali statusy na “w związku” 14 lutego, 25 grudnia, 24 grudnia i 15 lutego. Ponadto najszczęśliwszymi dniami dla zakochanych były niedziele, poniedziałki i wtorki.

Z tych samych wyliczeń dowiadujemy się, że miłości na Facebooku najczęściej kończyły się w piątki i soboty. Użytkownicy poniżej 25. roku życia zazwyczaj zmieniają statusy związku w soboty.

Podczas przygotowywania analiz wzięto pod uwagę dane pochodzące ze Stanów Zjednoczonych.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

5 Replies to “Kiedy się zakochasz? Zapytaj Facebooka!

  1. co za qrwa bzdura jaka kicha i jaki leszcz to wymyslil i co za idio…. maja facebooka masakra bez niego tez da sie zyc mi sie jakos udaje i nie mam zamiaru zakladac tam profilu. Prostaki z tych facebookowych userow

  2. “Użytkownicy poniżej 25. roku życia zazwyczaj zmieniają statusy związku w soboty.” – bo nie mają czasu tego zrobić w pozostałe dni tygodnia. 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *