Ta aplikacja jest zaprzeczeniem idei Facebooka. Powód? Podczas gdy portal wyszukuje podobieństw między nami a innymi członkami wirtualnej społeczności, EnemyGraph znajduje różnice.

Nietuzinkowa appka EnemyGraph jest dostępna tu: http://www.enemygraph.com/ . Działa od 15 marca. Napisali ją dwaj studenci Uniwersytetu Teksańskiego w Dallas – Bradley Griffith i Harrison Massey zaś nad wszystkim czuwał wykładowca akademicki – Dean Terry.

Wróćmy jednak do klu programu. EnemyGraph umożliwia tworzenie “listy wrogów” na Facebooku. Każdy znajomy lub użytkownik aplikacji może być tym “wrogiem”. Ale to jeszcze nie wszystko. Wirtualnym nieprzyjacielem może zostać także dowolna strona lub grupa.

Twórcy aplikacji twierdzą, że budowanie relacji na podstawie odmienności jest równie ciekawe, co na podstawie podobieństw. EnemyGraph wskaże różnice między wirtualnymi przyjaciółmi i zaproponuje rozmowę na sporne tematy. To o wiele ciekawsze od debatowania na zgrane tematy.

Użytkownik, który nie jest użytkownikiem aplikacji, nie może zostać naszym “wrogiem”. Takie małe utrudnienie.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

6 Replies to “Lista wrogów na Facebooku

  1. Pierwsza rzecz optująca za tym żeby w końcu założyć konto na FB 😛 To naprawdę może być ciekawe 🙂

  2. Nie możesz skasować konta na FB twoje dane oraz historia logowania itp. są na zawsze w pamięci szanownego imperium FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *