Czasem po prostu trzeba to zrobić. Nacisnąć czerwony przycisk i wyrzucić znajomego ze swoich kontaktów. Przedstawiamy listę dobrych ku temu powodów.

1. Ktoś śledzi Twój każdy krok na Facebooku. Masakra. Komentuje i “lajkuje” każdy Twój post, wpis, link, zdjęcie, wideo. Jasne, że godziłeś się na to dołączając do użytkowników serwisu. Ale jeśli obsesję na Twoim punkcie ma osoba, którą widziałeś na oczy raz albo dwa, nie jest to normalne. Tym bardziej, jeśli klepie o tym, co robisz na Facebooku, na lewo i prawo. Kasuj. Bez skrupułów.

2. Znajomy jest nieznajomy – w ogóle się do niego nie odzywasz a Wasza przyjaźń ogranicza się do sąsiedztwa w FarmVille. Kasuj.

3. Ktoś kpi z Ciebie przy każdej nadarzającej się okazji – śmieje się z Twoich zdjęć i zawsze znajdzie powód, by zbesztać to, co robisz na Facebooku. Po co Ci taki złośliwiec? Kasuj.

4. Znajomy kłóci się na Twojej ścianie z innymi i zamienia Twój profil w pole walki. Czy to nie jest irytujące? To Twoja ściana i tylko Ty masz prawo na niej polemizować z innymi. Kasuj.

5. Wyrzuciłeś jego posty z Aktualności? Kasuj jak najszybciej. Skoro nie interesuje Cię jego (bądź jej) społecznościowa działalność pozbądź się niechcianego kontaktu. Ulży Ci.

6. Ktoś jest wulgarny i w każdym swoim poście umieszcza słowo na “K”, “CH” albo “SKU”. Kasuj chama!

7. Była miłość powinna jak najszybciej zniknąć z grona Twoich kontaktów. Szczególnie, jeśli rozstaliście się całkiem niedawno i serce boli. Po co się stresować? Kasuj. Amen.

8. Znajomy nienawidzi wszystkiego – narzeka, jęczy, skamle, marudzi a Ty wcale nie musisz tego codziennie czytać. Kasuj. Niech się sam zadręcza.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Kiedy skasować znajomego z Facebooka?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *