To bez wątpienia postać kultowa. Dziennikarz muzyczny, autor tekstów i twórca legendarnego programu telewizyjnego “Za chwilę dalszy ciąg programu”. Wojciech Mann, bo to o nim mowa, ma już fanklub na Facebooku. Kulturalny i z dużą liczbą członków. Kulturalnych.

Kącik Manna znajduje się pod tym linkiem http://www.facebook.com/Wojciec… . Strona wita nas prośbą o “nie umieszczanie reklam swojej działalności na stronie”. Spamerzy nie mają u Wojciecha Manna czego szukać. I dobrze – na ścianie toczą się rozmowy na poziomie. Nie znajdziecie tu reklamówek stron roznegliżowanych panienek.

Fanów ma Mann ponad 38 tysięcy. Szkoda, że wśród nich nie ma talentów malarskich ani zapalonych fotografów. Galeria zdjęć świeci pustkami.

Za to na tablicy mnóstwo wyrazów uwielbienia. “Panie Wojtku, pozdrowienia i gratulacje!!! Dla mnie jest Pan autorytetem ogromnym – w kategorii Człowiek, przez C największe” – pisze Ewa. “Jest pan jednym z niewielu autorytetów, które trwają niezmiennie i są odniesieniem dla wielu pokoleń – u mnie słuchali i oglądali Pana rodzice, robiłam to ja i mój młodszy brat” – zwierza się Katarzyna.

Dla nas Wojciech Mann to przede wszystkim mistrz z kultowego “Za chwilę dalszy ciąg programu”. Jaka szkoda, że Mann, Materna, Wasowski, Janiczek i Szczęśniak nie kontynuują projektu. Kochamy Pana, panie Wojtku!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Fanklub Wojciecha Manna – dołączysz?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *