Łóżko – im więcej masz do roboty, tym bardziej ono tam jest. Ten opis najbardziej leniwej strony na Facebooku oddaje jej urok. Leniwy urok.

Strona fanowska “Kocham swoje łóżko” http://www.facebook.com/kochaml… zgromadziła już na portalu blisko 90 tys. fanów. Wyobraźcie sobie 90 tysięcy łóżek, jedno obok drugiego, a w nich rozespanych użytkowników Facebooka z laptopami zamiast poduszek. To byłby niesamowity widok. Ale kto wie, może fani leżakowania kiedyś skrzykną się na portalu, zewrą swoje leniwe szeregi i zorganizują największy na świecie pokaz z łóżkami w roli głównej.

Oficjalnie fanpejdż nie ma żadnych podtekstów seksualnych a jeśli ktoś się takich dopatrzy – jego święte prawo. Na wallu mnóstwo miłosnych wyznań, których adresatami są łóżka: “Najtrudniej rozstać mi się z moim ukochanym łóżkiem w poniedziałek rano”, “Najbardziej kocham swoje łóżko po imprezie, prosi mnie żebym z niego nie wychodził”, “Jak można nie kochać swojego łóżka?! 😉 Ale, żeby nie było zbyt pedalsko wolę nazywać moje łóżeczko Ola lub Kasia 😉 Pzdr. dla wszystkich fanów łóżek” – to tylko niektóre z peanów.

I tyle. Cóż to więcej dodawać. Z tego samego założenia wyszli chyba twórcy strony fanowskiej bo na “Kocham swoje łóżko” zabrakło fotografii najwygodniejszych łóżek świata. Ale może i dobrze, wszak każdy leń ma swoje ulubione. Dobranoc!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Kocham swoje łóżko! A Wy?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *