Irytują Was “dzióbki” na fotografiach? Jeśli tak – koniecznie dołączcie do facebookowego klubu przeciwników robienia “dzióbków” do zdjęć. Antyfanów głupkowatej miny na portalu Marka Zuckerberga jest mnóstwo, dlatego też ograniczamy się do przedstawienia tylko jednego antyfanklubu.

A oto miejsce spotkań przeciwników “dziobków”: Stop making the Duckface https://www.facebook.com/pages/… . Jedno z wielu.

Ta strona ma co prawda niewielu fanów (niewiele ponad 3 tysiące), za fan page’owa galeria zdjęć jest naprawdę przepastna. “Lajkerzy” wyławiają z sieci i udostępniają na wallu zabawne fotografie sfotografowanych “dzióbków”.

W tym fotograficznym mrowisku znajdziecie nie tylko zdjęcia seksownych dam z ustami “w dzióbek”, lecz także sympatyczne męskie przykłady irytujących, często śmiesznych, min. Przeklikując się przez galerię z pewnością się zrelaksujecie. Jest na co popatrzeć.

Dla tych, którzy nie mają czasu przesiadywać na Facebooku, część “dzióbków” opublikowanych na fan page’u ‘Stop making the Duckface’ prezentujemy poniżej. Żądnych mocniejszych wrażeń zapraszamy do antyfanklubu.

A czy Wy robicie “dzióbek” do zdjęć?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

28 Replies to “Kpią z “dzióbków” na Facebooku

  1. Dziobek wymiata, nie znacie sie:P Lepszy dzobek niz planking, chociaz to i to smieszne, zwlaszca jak ten koles wypadl przez balustrade i sie zabil, HAHAHAA!

  2. wg.mnie “moda na dzióbki”pojawiła się po tym jak w serialu “M jak miłość” zagrała Anna Janocha w roli Julki( brała korepetycje u Piotrka Zduńskiego) – chyba wszyscy pamiętają;p A że dziewczyna na prawdę ładna i świetne usta ma;p to od tamtej pory każda ,że tak powiem o małym rozumku;) próbuje tzw.”dzióbkiem” skopiować aktoreczkę;) ale efekt jest zupełnie przeciwny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *