Fajna gra dla wielbicieli słownych potyczek. W zabawnym konkursie można wygrać bony zakupowe do Cross Jeans.

Aplikacja nazywa się swojsko – Słowotwór. Można go spotkać tylko na Facebooku https://www.facebook.com/galeri… , więc nie ma się czego obawiać. Jest zupełnie niegroźny, ale silnie uzależnia, szczególnie fanów Scrabble – chwalą się ojcowie Słowotwora.

Gra polega ułożeniu jak największej liczby wyrazów z podanych liter w czasie 120 sekund. Litery można tasować do woli, ale za takie ułatwienie Słowotwór odejmuje punkty. Nie jest łatwo znaleźć się w czołówce, w której najlepsi zdobywają ponad 500 punktów, ale gra jest warta świeczki. Albo “świeczuszki”, bo nagrodami są bony zakupowe o wartości 100 zł, w każdej z trzech edycji.

Gry na Facebooku to dobry sposób na tworzenie społeczności i przyciąganie fanów. Aplikacje pozwalają na opublikowanie wyniku na własnej Tablicy, co może przyciągnąć znajomych do zabawy. Albo skutecznie ich do facebookowego nagabywacza zniechęcić.

Słowotwór działa na podobnych zasadach. Nie dość, że po każdej rundzie możemy pochwalić się na Wallu swoimi umiejętnościami językoznawczymi, to na dodatek nie możemy z nim zadzierać bez przerwy. Po trzech próbach Słowotwór prosi nas o zaproszenie do zabawy minimum trójki znajomych, żebyśmy mogli kontynuować grę, lub o powrót po 24 godzinach. Czyli albo spamowanie, albo wyczekiwanie. Wybór należy do Was! Ale pomysł fajny.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Literaki z nagrodami na Facebooku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *