Z krańca świata na portal społecznościowy. Martyna Wojciechowska przyciąga na Facebooku jak magnes. I dobrze. Oby więcej takich magnesów, nie tylko w internecie.

Stronę fanowską polskiej podróżniczki znajdziecie tu: http://www.facebook.com/martyna… . Od razu zauważycie, że dziennikarka ma już ponad 62 tys. fanów. Świetny wynik. Warto podkreślić, że administratorką fanpejdża jest Martyna Wojciechowska we własnej osobie. Taką informację znajdziecie w zakładce “Info”.

Jakie niespodzianki na stronie? Przede wszystkim dużo zdjęć. Zobaczycie tu Martynę nurkującą, Martynę wspinającą się na górskie szczyty, Martynę ze słoniątkiem, u weterynarza, w biurze, w domu i na krańcu świata. Prawdziwy raj dla fanów podróżniczki.

I dużo filmów. Krótkie, fajne, treściwe relacje wideo z Martyną Wojciechowską w roli głównej. Trzeba przyznać, ze profil gwiazdy jest prowadzony niezwykle profesjonalnie. I nic dziwnego, skoro zarządza nim sama zainteresowana. A to, uwierzcie nam, rzadko się zdarza. Zazwyczaj gwiazdy powierzają swoje wirtualne “ja” osobom trzecim, a nawet czwartym. Byle by było.

Polubicie Martynę?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

21 Replies to “Martyna Wojciechowska na Facebooku – lubisz ją?

  1. Kiedyś myślałem że jest inna, a teraz widzę że to dziwadło które za nic ma bliskich, i ucieka przed odpowiedzialnością w odległe podróże. Kiepska z niej matka i kiepska córka!!!

  2. burok reklamowy. Na plakatach piękną ma twarz a w rzeczywistości dziobata taka i poskubana. Nonsens – albo jest sie soba albo wytworem marketingu. żenada

  3. Ani mnie grzeje, ani ziębi, ale jak zostawia małego dzieciaka w domu, a w Afryce przytula i matkuje małpom to mi niedobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *