Zakończyły się właśnie prace nad trailerem do wyjątkowego, nowatorskiego projektu “Mój Mały Manhattan”. To pierwszy polski film pełnometrażowy kręcony iPhonem 4!

Beata Tyszkiewicz, która wspiera projekt i pojawia się w nim jako gość specjalny mówi – – Propozycje nawet bardzo młodych ludzi, którzy chcą zrealizować swój plan, są wyjątkowo interesujące. Zawsze mogę poświęcić swój czas i czegoś się od nich nauczyć a może przydam się ze swoim doświadczeniem.

Tyszkiewicz można zobaczyć już w zapowiedzi filmu. Aktorka tak opowiada o pierwszych godzinach pracy przy produkcji: – Wszystko przebiegło sprawnie i w luksusowych warunkach. Na planie nie zaskoczyło mnie nic, może jedynie to, że dostałam wielki bukiet czerwonych róż.

Początkowo amatorski projekt z czasem przerodził się w profesjonalną produkcję, do której wciąż przyłączają się filmowi zawodowcy. Wszyscy Partnerzy i ponad 100 współpracowników włączyło się w projekt zrzekając się wynagrodzenia. Teraz, aby zrealizować film do końca, tak by widzowie mogli zobaczyć go w finalnej wersji w kinach, twórcy będą potrzebowali wsparcia mediów, sponsorów i internautów.

– Czy ten projekt doprowadzi do zmiany mojego życia? Czy doprowadzi do zmiany życia młodych artystów, których zaprosiłem do udziału? Osób, które pracują przy projekcie? Wszystko w Waszych rękach! – mówi pomysłodawca i producent projektu Łukasz Jacek Jakóbiak, który śmiało realizując swoje marzenia w trailerze umieścił odważny komunikat specjalny do … Lady Gagi.

Mój Mały Manhattan – To historia Kacpra, 25 letniego homoseksualisty, który przekonuje się jak wielka miłość, poprzez ból i zdradę, może doprowadzić do bycia szczęśliwym. Film pokazuje jak jedno zdarzenie w życiu człowieka wpływa na jego dalsze losy i wybory. Gościem specjalnym projektu jest Beata Tyszkiewicz.

Fanpejdż projektu znajdziecie tu: http://www.facebook.com/Moj.Mal… . Na stronie cała masa zdjęć z planu i kilka multimedialnych niespodzianek. Nie możemy dać Wam przecież wytchnienia od Facebooka!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

11 Replies to “Pierwszy polski film pełnometrażowy nakręcony iPhonem! (WIDEO)

  1. jak widac coraz czesciej “ciesza nas” rzeczy oczywiste i latwe do przewidzenia – krecenie filmu telefonem to po prostu najzwyklejsza kolej rzeczy. o saym fimie nie mowie – bo go nie widzialem.

  2. When the Poles have grown up to such films? a fantastic project. In America, the popularity and fame have done.

  3. Wszystko co inne jest dziś fajne. Kupuję to, choć pomysł jest banalny. Co do treści filmu się nie wypowiadam. Tylko nie mówcie tyle o tym jacy crazy jesteście, bo dziś najbardziej crazy są Ci których inni postrzegają jako crazy, a nie my sami.

  4. Sorry stary, ale dla mnie chujówka. Nie masz za grosz talentu, póki co po prostu wieje drętwotą. Nie ma tu cienia oryginalności, proponujesz po prostu kolejną historyjkę o pedałach.I nie, nie jestem homofobem, mam wyjebane. Aż mi się przykro zrobiło, że Pani Tyszkiewicz bierze w tym żałosnym przedsięwzięciu udział. Lady Gaga moczu by na twój film nie oddała. Aż się dziwie, że mi samemu chciało się poświęcić na napisanie komentarza niemal całe dwie minuty. Zgroza.

  5. ten “autor” filmu – widac ze tez pedzio. pomijam sam pomysł – ktory moim zdaniem nowoscia nie jest i napewno juz sa podobne projekty w stanach filmow kreconych iPhonami. ale skoro pierwszy w Polsce – to czemu o pedałach…? :(((

  6. Myślałem, że liczy się pomysł na film, a nie pomysł na to “czym kręcimy film”. Co za nieporozumienie. Najśmieszniejsze, że koleś najpierw przez 2 minuty namawia sponsorów do wzięcia udziału, potem (sic!) zaprasza Lady Gagę do wzięcia udziału w filmie (w drodze na nagranie pewnie upadł na głowę wysiadając z tramwaju), a sam trailer trwa 45 sekund. I po jego oglądnięciu możemy stwierdzić, że w zasadzie czeka nas kolejny dramat romantyczny lub coś w stylu brazylijskiej telenoweli. Dla wylansowanej i pretensjonalnej publiczności. A na koniec – naucz się człowieku angielskiego, bo słychać, że to co mówiłeś wykułeś na pamięć, a i tak Ci nie pomogło, bo momentami bełkoczesz w taki sposób jakbyś miał w ustach makaron, o akcencie nie wspomnę. I radzę szybko, bo Twoje rozbuchane ego już wywindowało Cię na irracjonalny poziom (zapraszanie Lady Gaga do współpracy). To gdzie premiera następnego filmu (kręconego pewnie iphonem 5) – w Hollywood?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *