Jeszcze jedno morderstwo z Facebookiem w tle. Robin Garbutt z Wielkiej Brytanii jest oskarżony o pobicie ze skutkiem śmiertelnym swojej żony, Diany. Prokurator dowodzi, że mężczyzna zamordował kobietę, kiedy ta spała.

45-letni mężczyzna sam powiadomił policję o śmierci swojej żony. Jednak prawdopodobnie skłamał twierdząc, że kobieta zginęła z rąk uzbrojonych włamywaczy.

Prokurator przyznał podczas rozprawy, że małżeństwo nie było tak szczęśliwe, jak to mogło wyglądać. Robin Garbutt borykał się z problemami finansowymi. Dzień przed śmiercią Diany 45-latek usiłował kupić akcje za 850 funtów, jednak bank odmówił i o nieudanej transakcji powiadomił żonę.

Szalę goryczy przechyliła jednak rozmowa Roberta z Dianą, podczas której kobieta poinformowała męża, że uprawiała seks z obcym mężczyzną, którego poznała na imprezie, flirtowała z innym na Facebooku i jeździła na rowerowe wycieczki z sąsiadem.

Facebookowe rozmowy kobiety miały charakter czysto seksualny; zarówno ona, jak i jej rozmówca opowiadali sobie co zrobią, kiedy będą sami.

Robin Garbutt nie przyznaje się do winy. Sprawa jest w toku.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

16 Replies to “Zamordowana ze seks-czat na Facebooku

  1. nie wierze hehehe jaka paranoja ….”zarówno ona, jak i jej rozmówca opowiadali sobie co zrobią, kiedy będą sami” hehe jaka porażka

  2. tak samo na innych czatach gadali czy to na onecie czy gg czy innych,co za brednia,ze znow facebook jest zwiazany ze smiercia ppfff

  3. FB to shit. Mam go, ale używam bardzo rzadko (wejdę raz na tydzień). Jak widzę dzieci neo, które się tym onanizują całe dnie to aż mi słabo.

  4. dobrze jej tak…zdzira.Takie szmaty powinny tak kończyć,bo zamiast małżeństwem się zająć i problemami to chłopisko starało się a ta się puszczała na lewo i prawo! a co do tego g..a Facebooka to jeden wielki i nie potrzebny syf jak i reszta portali jak nk itp…

  5. widocznie był bardzo kiepski i nie wystarczający dla niej to tak sie konczą małżenstwa tylko powinna go duzo wczesniej w dupe kopnac. takie kanalie powinni na krzeslo elektryczne skazywac

  6. heheh glupie szm.a..ty. Chlop sie stara wszystkie problemy na gowe bierze a ta zamiast wspoarcia to sie puszcza gdzie moze, nawet na FB i z siasiadamy. Misia kolezanko sie nie roznisz za duzo od tej pani, jesli jest ktos kiepski i nie wystarczajacy to nie znaczy ze trzeba dawac d**y na lewo i prawo! Chlop mial problemy sie staral jak mogl a ona zamiast do roboty na FB siedziala. On mogl ja kopnac a nie darmozjada trzymac i to jeszcze taka szma..te.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.