Ukraińskie władze zgotowały bezdomnym psom HOLOCAUST. Wściekli Facebookowicze chcą powstrzymać masakrę.

Na opisie grupy “STOP mordowaniu psów na EURO 2012!” czytamy:

– Organizacja EURO 2012 stała się dla władz Ukrainy pretekstem od masowej eksterminacji bezdomnych zwierząt mieszkających na ulicach miast. W tym celu w Lisicziansku zakupiono m.in. mobilne krematorium, za pomocą którego, w teorii utylizuje się zabite zwierzęta, w praktyce wrzuca się żywe, czasami tylko ogłuszone lub znieczulone środkami farmakologicznymi.

– W Kijowie i innych miastach do eksterminacji stosuje się truciznę, powodującą długie i bolesne konanie zwierząt. Oficjalnie grzebie się psy w masowych grobach, nazywając to “metodą mineralizacji gleby”. Przedstawiciele organizacji broniących praw zwierząt na Ukrainie donoszą, że proceder, na który przeznaczane są ogromne środki finansowe, jest mocno skorumpowany – większość środków przeznaczanych na ten cel jest rozkradanych, co powoduje uśmiercanie zwierząt bez zachowania jakichkolwiek procedur, po najniższych kosztach.

Jak to mawiali najwięksi zbrodniarze: “gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą”, więc ofiarą łapaczy padają również psy które po prostu oddaliły się od domu.

Jeśli chcecie pomóc w walce z tym procederem:

1. Podpiszcie petycję: http://www.thepetitionsite.com/…
2. Przyłączcie się do grupy na FB: http://www.facebook.com/group.p…

Grupa ma już niemal 3 tys. członków. Im więcej, tym większa szansa, że uda się coś zrobić, zanim wszystkie psiny trafią w ręce oprawców.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Masowa EKSTERMINACJA psów przed Euro 2012 – Facebook protestuje”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *