Jesteś Szybkim Lopezem i lubisz jajka? Koniecznie sprawdź się w wielkanocnej potyczce na Facebooku. Ta zabawa ma wyjątkowo oryginalną nazwę! Uwaga, podajemy komunikat: Wielkanocne Jajeczko z Internet Explorer 9.

Nagrodą główną w jajecznym konkursie jest netbook Toshiba NB550D-10J W7S lub netbook Acer Aspire One Happy W7S (zwycięzca wybiera jedną z nagród) oraz bon na zakupy w Fabryce Form. Nie wiadomo, czy netbooki będą serwowane na miękko, na twardo, czy w formie pisanek. Dowiemy się 30 kwietnia, bo wtedy kończy się “Wielkanocne Jajeczko”. Jeśli zaś chodzi o bon, to ten opiewa na kwotę 200 złotych.

Gotowi do boju? Jaja możecie ro(z)bić tu: http://www.facebook.com/Interne… w zakładce “Ustrzel jajko”. Organizatorzy poszli na łatwiznę i wykorzystali stary patent. Musicie wskazać jajko, w którym ukryta jest nagroda. Ta pojawia się codziennie w innej skorupce i o innej porze dnia. Sztampa, nuda, ale nagroda fajna.

Gracze mogą liczyć na bonusy. Jeśli uczestnik po wybraniu danego jajka pobierze przeglądarkę Internet Explorer 9, organizator odejmie mu 2 sekundy od uzyskanego wyniku – czytamy w jajecznym regulaminie. Bosko. W takim razie za nowego Windowsa powinni odejmować co najmniej kwadrans.

W Polsce najczęściej spożywa się jaja kurze, a także kacze, gęsie i przepiórcze (ostatnimi czasy wzrasta popularność jaj strusich). Jaja towarzyszą człowiekowi od początku jego istnienia – podkreśla Wikipedia. Tym bardziej warto je ustrzelić. Powodzenia!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

7 Replies to “Masz jaja? Wygraj netbooka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *