John Szybki Paluszek czy Jim Zwinny Kciuk? Który z zawodników szybciej poradzi sobie z przepisaniem tekstu? Możecie to sprawdzić grając w “Szybkie Palce” – nową grę na Facebooku.

Zasady “Fast Fingers” są bardzo proste. Zabawa polega na jak najszybszym i bezbłędnym przepisywaniu tekstów. Przed rozpoczęciem gry uczestnik ma możliwość dopasowania wyglądu swojego zawodnika, tj. palca, dzięki czemu wyróżni się on spośród innych.

Punkty zbiera się za czas, w jakim udało się wprowadzić tekst do komputera, ale – jak wiadomo – dziesięcioma palcami pisze się szybciej, dlatego szanse na wygraną znacznie rosną, jeśli uczestnik wciągnie do gry przynajmniej dziewięciu swoich znajomych.

Zabawa składa się z czterech etapów, z których każdy trwa cztery tygodnie. Główną nagrodą w “Szybkich Palcach” jest iPad. Zwycięzcy kolejnych etapów otrzymają wyróżnienia w postaci programu ABBYY FineReader 11 Professional Edition.

Zainteresowani? Przeklikajcie się tu: http://apps.facebook.com/fastfi…

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

9 Replies to “Masz szybkie palce? Wygraj iPada!

  1. Mnie to juz wku*wia ten facebook. Na kiego chu*a wam te konta tam? co szpan jak sobie fotke wkleicie? no bez jaj. Juz ansza klasa miala wiecej sensu. Posrane spoleczenstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *