Strona fanowska sieci radiowej Eska Rock jest fenomenem na Facebooku. “Lajkerzy” walą na fanpejdż drzwiami i oknami. Warto?

Ze względów lanserskich – na pewno TAK. Blisko 48 tysięcy fanów to jak na polską rozgłośnię radiową liczba zatrważająca. Dla porównania dodam, że RMF http://www.facebook.com/rmffm ma na FB ponad 12 tys fanów a radio ZET http://www.facebook.com/radioze… 24405 “lajkerów”. Skąd zatem ten fejsbukowy sukces Eska Rock?

Z radia. Prezenterzy nawołują słuchaczy do odwiedzenia Facebooka kilkanaście razy dziennie co stwarza złudzenie interaktywności. To wszystko. Posty pisane przez administratorów w ilościach hurtowych są nudne jak flaki z olejem. Albo są po prostu nieprzemyślane: “Jest czwartek, jest lepiej – bo już jutro…;) Poranna Rozgrzewka, zapraszamy!”, albo lakoniczne: “OK czas na nowe brzydkie piosenki – Poduszkowiec start”. Co i tak nie przeszkadza fanom w generowaniu setek komentarzy.

Eska Rock to wreszcie radiowa matka Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, którym jednak na fanpejdżu zbyt wiele uwagi się nie poświęca. No cóż, może nie mają pomysłu na swoje fejsbukowe ja. Niemniej jednak Esce Rock wyniku serdecznie gratulujemy!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Matka Wojewódzkiego na Facebooku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *