Rabczewska wystąpiła w reklamie nowego gracza na rynku RTV. W produkcji reklamującej najnowszy elektromarket, pokazała to co ma najlepsze i na pewno nie był to warsztat aktorski.

Znana z kontrowersyjnego zachowania, odważnych strojów i wysokobudżetowych wideoklipów Doda, zagrała w reklamie. Oczywiście nie po raz pierwszy, wcześniej udało się jej promować lody ”na patyku” oraz podkładać głos w reklamówce biedronki. Jednak ta informacja nie została potwierdzona.

Tym razem przyszła kolej na sprzęt RTV i duży elektromarket. Zostały nagrane dwie reklamy. W pierwszej Rabczewska paraduje ze swoją świtą po sklepie, w drugim spocie jest sama i próbuje zainteresować wszystkich swoją osobą. Doda, w porównaniu do cen nowego sklepu, występuje w niej jako mało atrakcyjna oferta, nawet nago nie potrafi zwrócić na siebie uwagi klientów. Na koniec, zrezygnowana opuszcza sklep obklejona taśmą.

Oczywiście na Facebooku ”królowej” klakierzy nie mogą się powstrzymać od słodkich komentarzy w stylu ”jaka ona jest zajebista”, podobnie na Youtubie, tam też nie brakuje pozytywnych komentarzy.

Co sądzicie o najnowszej reklamie, w której wystąpiła Doda?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

2 Replies to “Naga Doda w reklamie sklepu z elektroniką (WIDEO)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *