Twórcy społecznościowych rozrywek z Can’t Stop Games zapowiedzieli właśnie miesiąc korsarzy w Pirates Saga, ciekawej polskiej grze na Facebooku. Korsarskie wydarzenie potrwa do 10 czerwca i może wziąć w nim udział nawet milion użytkowników gry na różnych platformach społecznościowych.

Miesiąc korsarzy będzie obfitować w nieznane dotąd przygody i wydarzenia – na graczy już czekają nowi przeciwnicy, z którymi można zmierzyć się w głębinach dżungli lub w podziemnych labiryntach, nowe skarby do odkrycia i pogoń za Fontanną młodości, a także niebezpieczni zombie.

Fontanna młodości to tajemniczy skarb, zagubiony w dżunglach Południowej Ameryki. Poszukiwało go wielu – konkwistadorzy, żołnierze różnorakich imperiów, piraci. Do tej pory Fontanna pozostaje nieuchwytna. Lecz ten, kto zdoła do niej dotrzeć, zyska nieśmiertelność i wieczną młodość – tymi słowami zachęcają do gry w Pirates Saga jej twórcy. I trzeba przyznać, że mają dobrych bajkopisarzy w dziele marketingu, bo dalej jest jeszcze bardziej “legendarnie”:

Zaginiona od wieków droga do Fontanny młodości otworzy się już niebawem w Pirates Saga. Awanturnicy wszelkiej maści szykują się do wyścigu – komu pierwszemu uda się ją zdobyć? – pyta retorycznie ekipa z Can’t Stop Games.

Polską grę Pirates Saga znajdziecie tu: http://www.facebook.com/Pirates… . Ciekawa rozrywka nie tylko dla wilków morskich. Szkoda tylko, że gra nie jest całkiem bezpłatna. W jej trakcie wyskakują okna z żądaniem płatności za “odblokowanie zadania”. A to może zniechęcić. Mnie zniechęciło, więc wybieram wirtualne grządki. Tu nikogo bombardować za pieniądze nie trzeba.

Zobacz takżę jakie są wynalazki przyszłości!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

2 Replies to “Nowości w Pirates Saga

  1. płaci się za przedwczesne zakończenie zadania, jeśli nie chcesz go wykonywać, nie za odblokowanie zadania. Można przejść grę bez wydania złotówki. Sprawdzajcie, zanim opublikujecie bzdury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *