W tym konkursie nagrody są naprawdę onieśmielające. Bo któż z nas nie chciałby wygrać nowiutkiego samochodu? W tym okienku będzie o potyczce, w której najlepszy zostanie obdarowany samochodem marki Ford model Focus w wersji TREND 5D 1.6 M5 (125KM) z lakierem metalizowanym kolor Lunar Sky. Oprócz auta wygrać można fantastyczny  aparat fotograficzny w telefonie, cyfrową kamerę, komórkę z bajerami i iPada. Wystarczy już o tych nagrodach, bo poczułem się trochę jak św. Mikołaj.

Zainteresowani? Zatem do boju. Konkurs znajdziecie na stronie fanowskiej Forda http://www.facebook.com/Ford.Po… w zakładce, kto by pomyślał, “Konkurs”. Waszym zadaniem jest nakręcenie reklamówki (maks. 3-minutowej) nowego Focusa (o inteligentnych systemach samochodu) i umieszczeniu filmu na kanale YouTube organizatora www.youtube.com/FordPolska . Konkurs jest bowiem jednocześnie rozgrywany i na Facebooku, i na YouTubie. Google współpracuje tu z Markiem Zuckerbergiem.

Reklamówki można wysyłać do 31 maja. Film nie może zawierać wulgaryzmów, treści obraźliwych, treści sprzecznych z prawem lub przyjętymi za obowiązujące normami obyczajowymi, ani treści związanych z alkoholem – czytamy w regulaminie konkursu. Więc lepiej nie przesadzać, bo nici z nagrody głównej.

Kto odjedzie nowym Focusem? Ten, kto zdobędzie najwięcej głosów internautów i zostanie wybrany przez szanowną komisję konkursową. Jury wybierze laureatów spośród 50 najwyżej ocenionych prac. Zwycięzców poznamy 16 czerwca.

Regulamin konkursu znajdziecie tu: http://socializer.biz/webconten… – warto go przeczytać, jeśli marzycie o paleniu gumy samochodem marki Ford.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Chcesz wygrać samochód? Kliknij!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *