To propozycja dla znudzonych długim wysiadywaniem w biurze pracowników. Prosta układanka Diamond Dash na pewno dostarczy każdemu wielu niezapomnianych emocji. To gra logiczna polegająca na dopasowaniu co najmniej trzech takich samych elementów, które trafione – znikają, a na ich miejsce pojawiają się nowe klocki. I tyle.

Diamond Dash znajdziecie tu: http://apps.facebook.com/diamon… . Do zabawy wystarczy komputerowa mysz. Na przejście każdego poziomu gry macie 60 sekund. Kilka sekund przed końcem czasu słychać zagrzewający do jeszcze szybszej walki tykający zegar.

Im więcej grup takich samych elementów uda Wam się usunąć z planszy, tym więcej punktów zdobędziecie. Diamond Dash nie jest żadną nowością – tego typu gier w internecie znajdziecie całe mnóstwo. Ale po co szukać, skoro podajemy Wam układankę na tacy?

Gra jest dziełem firmy Wooga, piątego największego producenta gier na Facebooku. Aplikacja Diamond Dash ma ponad 8 mln aktywnych użytkowników miesięcznie. To liczba świadczy o tym, że układanka wciąga, o czym możecie przekonać się sami.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

18 Replies to “Nudzisz się w pracy? Zagraj w Diamond Dash!

  1. Dzięki, super gościu! A tak prawdę mówiąc, to gdzie mogę znaleść reguły gry, oczywiście po polsku? Do tej pory gram właściwie w ciemno, trochę się domyślam, trochę na wyczucie…. Proszę pomóżcie… A może ktoś napisze to na forum??????????

  2. mozna napewno spopiowac zycia ,robi sie to w ten sposob ze gdy ktos wysyla Ci zycie kopiujesz to do 2 karty i zycia przechodza , oczywiscie mozna otworzyc duzo wiecej kart w jednym momencie . Powodzenia :))

  3. Poziom 82 ,punkty przybywają ale wolno trzeba się bardzo starać. Gra wciąg. ale jest super. Kuferek jeszcze się nie otworzył

  4. poziom10.jeszcze troszeczke…………………………………………………………………………..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *